Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Jak w temacie.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Czy wie ktoś gdzie znaleźć składniki dla nowej mikstury constatino chodzi o zgodę mistrzów zdolnego miasta
Odpowiedz

Jak się dostać do GD i Jarkendaru ?? Jak dołączę do gildii to nie przepadną mi zadania w innnych lokacjach :) A i jak odblokować gildię złodziei
Odpowiedz

@Quasch twórcy moda nie udostępnili żadnego poradnika? Pozatym da się dołączyć do gildii wojowników magów wody?
Odpowiedz

(26-12-2017, 01:46)Szymon szymon napisał(a):  @Quasch twórcy moda nie udostępnili żadnego poradnika?

Nope, nie ma kompletnie nic. Trzeba sobie radzić samemu.

(26-12-2017, 01:46)Szymon szymon napisał(a):  Pozatym da się dołączyć do gildii wojowników magów wody?

Tak, da się.

Odpowiedz

Jaka jest kombinacja tych przycisków w ŚŚ na początku gry do zadania ze skarbcem?

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]
Odpowiedz

(26-12-2017, 10:18)Simen napisał(a):  Jaka jest kombinacja tych przycisków w ŚŚ na początku gry do zadania ze skarbcem?

LLPLLPPPLPPLLPPPP.

Odpowiedz

Nie wiecie jak ogarnąć misję z portalem? Pogadałem z Nefariusem ale nic ciekawego mi nie powiedział a w Quest Logu mam zapis zeby z nim pogadac.
Odpowiedz

Gdzie znajdę rzeczy dla Constantina? Mam już jajo pełzacza, ale nie mogę znależć trofeum z krwiopijcy
Odpowiedz

Mam problem z dwoma zadaniami nie wiem czy to autotranslate źle tłumaczy czy to jakieś bugi :

1) Zadanie szpiegowanie paladynów , Gorn powiedział że mam dać jakiś Alkohol Lotharowi mam chyba wszystkie alkohole dostępne w Khorinis a u Lothara żadnej opcji dialogowej smutajka
2) Zadanie z nawiedzonym domem, mam sprawdzić w nocy co się dzieje w chacie pod kwaterą paladynów tyle że byłem tam od 23 do 2 w nocy i nic się nie działo natomiast gość od zadania zaprowadza mnie do chaty w porcie smutajka

Póki co to dwa zadania w których nie mam pomysłu co dalej robić smutajka Zrobił ktoś z was któreś z tych zadań ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości