Strona główna
Gry
Tutaj jesteś

Jak dostać się do gildii złodziei w Gothic 2 w Khorinis?

8 maja, 2024 Jak dostac sie do gildii zlodziei w Gothic 2 w Khorinis?

Chcesz dołączyć do tajemnej gildii złodziei w kontekście przepięknej, brzemiennej przygodą gry Gothic 2? Przygotuj się na to, że będzie to wyzwanie, ale z naszą pomocą na pewno sobie poradzisz.

Jak znaleźć gildię złodziei?

Aby zacząć swoją przygodę ze złodziejami, trzeba najpierw dotrzeć do miasta Khorinis, w którym gildia ma swoją siedzibę. Za mury miasta dostaniesz się po pierwszych misjach na farmie Onara. Mając już możliwość poruszania się po mieście, nie jest proste znalezienie samej gildii. Organizacja ta jest bowiem doskonale ukryta, a jej członkowie dyskrecji uczą się praktycznie od pierwszych chwil po przyjęciu do towarzystwa.

Miejsce, w którym szukać gildii, to obszar pod piwnicami karczmy. Opuszczając budynek, wystarczy skierować postać w lewo i iść prosto. Po chwili trzeba skierować się w prawo, aby zejść ze schodów i znaleźć się w pustym tunelu. To właśnie tam odbywają się spotkania gildii.

Zadania do wykonania

Sam fakt odnalezienia gildii to jednak nie wszystko. Aby zostać jej członkiem, musisz spełnić pewne warunki. Pierwszym z nich jest wykonanie serii trzech zadań, które są sprawdzianem twoich umiejętności.

  1. Misja dla Lucasa: pierwszym zadaniem, które czeka cię po dotarciu do gildii, jest zlecenie od Lucasa. Szef gildii poprosi cię o odbicie skrzyni ze zbrojami, umieszczonej w jednym z domów mieszczańskich. Przy odrobinie sprytu da się to wykonać bez narażania się na konflikt z wojownikami.
  2. Rozprawa z bandą Wilka: drugim zadaniem jest załatwienie konkurencyjnej bandy złodziei, którymi kieruje Wilk. Zależy im na przejęciu kontroli nad miastem, dlatego musisz zapobiec tym dążeniom.
  3. Coś dla gospodynii: ostatnie z trzech zadań to typowa 'kieszonkowa’ misja. Musisz zdobyć różne przedmioty, które są rozrzucone po całym mieście.

W przypadku tych zadań niezwykle istotne jest, aby wykonywać je cicho i niepozorowanie. Gdyby miasto dowiedziało się o działalności gildii, złodzieje szybko straciliby swoje wpływy.

Przygotowanie przed dołączeniem

Przed rozpoczęciem misji dla gildii, warto dobrze przygotować swoją postać. Ważna jest znajomość obszaru, a także umiejętność skradania się. Może się również przydać zainwestowanie w umiejętności z zakresu otwierania zamków czy rozmów.

Warto zająć się również gromadzeniem ekwipunku. Duża ilość złota i dobrej jakości sprzęt są niezbędne, aby z powodzeniem realizować misje dla gildii.

Jeśli więc jesteś gotowy, żeby dołączyć do gildii złodziei i zanurzyć się w światowe tajniki i intrygi Gothic 2, już teraz rozpocznij swoją przygodę. Pamiętaj jedynie, że droga do sukcesu nie jest łatwa i prosta, ale zdecydowanie warta pokonania.

Redakcja bractwospolszczenia.pl

Pasjonaci gier komputerowych oraz wszystkiego co związane z technologią. Czytając nasze artykuły poznasz intrygujący świat gier, komputerów i poradników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak odzyskać usunięte wiadomości z WhatsApp bez kopii zapasowej?
Jak nazywa się główny bohater serii gier Gothic?
Jak dostac sie do gildii zlodziei w Gothic 2 w Khorinis?

Jesteś zainteresowany reklamą?