Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak wyżej.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

W domu sędziego, jeżeli będziemy notorycznie zagadywać pewnego jegomościa, to ten raczy wyklepać nam buźke.
Odpowiedz

1. Wydaje mi się, że u Hanny pojawiły się nowe dialogi odnośnie kryjówki złodziei w jej 'piwnicy'. Są w pełni zdubbingowane więc pewnie po prostu tych kwestii twórcy oryginalnie nie dodali z jakichś powodów. No chyba że wcześniej nie zauważyłem tych dialogów, choć nie sądzę.

2. Z Lotharem jest nowy dialog, również zdubbingowany i nieużyty wcześniej przez twórców - po wejściu do górnego miasta mówi on nam, że rozmawiał z Hagenem na nasz temat i że Hagen nas nie zna.

:)
Odpowiedz

Pewnie większość to zauważyła ale jeśli podniesiemy brzytwę, możemy ogolić bezimiennemu brodę. (Kiedyś coś takiego było w starej starej wersji doliny zombie)
Odpowiedz

Nie jest to jakaś szczególna ciekawostka, ale paladyn jedzony przez smoczego zębacza koło przełęczy nie ma przy sobie runy Święty Płomień... Ciekawe dlaczego skoro inne runy są wszystkie na miejscu z tego co widzę. A może coś przeoczyłem?

Ponadto możemy regenrować sobie manę w zamku w GD będąc magiem. Fajna sprawa.

:)
Odpowiedz

Ukryte miejsce na dachu domu Valentina, Bilgot po uratowaniu jest w Khorinis ;)
Odpowiedz

Na początku gry można zdobyć timoriański kostur; trzeba pójść za Cavalornem w lewo, potem w prawo w górę i jest wśród chrząszczy koło jaszczurów. I można go od razu użyć.

U Lutero można kupić lusterko i zmienić nim swoje gabaryty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości