Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

Czy da się zdobyć amulet zręczności +10 podczas przechodzenia gry bez gildii? Jestem już w 5 rozdziale i nadal nie znalazłem tego przedmiotu, a przechodzę grę dosyć dokładnie.
Odpowiedz

Normalnie w Nk amulet mozna zdobyc na dwa sposoby:
1. Pojawia sie nad kotlina lestera, tam gdzie sa jaszczury w 2 rozdziale, jak jestes Straznikiem Miejskim
2. W 4 rozdziale mozna go wybrac jako nagrode od Dara, za ukonczenie zadania "Bajer"

W twoim wypadku tylko druga opcja wchodzi w gre o ile to zadanie nie jest gildyjne a tego nie pamietam.
Odpowiedz

(13-08-2021, 21:57)Tizgar napisał(a):  Normalnie w Nk amulet mozna zdobyc na dwa sposoby:
1. Pojawia sie nad kotlina lestera, tam gdzie sa jaszczury w 2 rozdziale, jak jestes Straznikiem Miejskim
2. W 4 rozdziale mozna go wybrac jako nagrode od Dara, za ukonczenie zadania "Bajer"

W twoim wypadku tylko druga opcja wchodzi w gre o ile to zadanie nie jest gildyjne a tego nie pamietam.

Gdy Dar mówi Beziemu o tym zadaniu jest tylko opcja dialogowa odrzucająca przyjęcie zadania, więc chyba nie da się zdobyć tego amuletu gdy przechodzimy grę bez gildii.
Odpowiedz

W jaki sposób okradać npc-ów kradzieżą kieszonkową w tym modzie?
Odpowiedz

Ktoś się wie, czy pancerz strażnika świątynnego jest do zdobycia w Obozie Bractwa ?
Odpowiedz

Zaczynam przygodę w Jarkendarze i mam kilka pytań.
1. Kto w przejściu bezgildyjnym uczy nas nowych run? Wiem już, że niektórych uczą Xardas i Sagitta ale przydałaby się jakaś lista nauczycieli (Głównie interesują mnie czary magów wody).
2. Wyczytałem, że po oddaniu Saturasowi Szponu Beliara dostaniemy od niego runę. Jakie ma właściwości i czy można ją "ulepszać" jak runy Beliara?
3. W którym rozdziale pojawia się Łowca Demonów?
Odpowiedz

Hej. Ktoś wie jak zdobyć tutaj akrobatykę?  smutajka
Odpowiedz

(29-03-2021, 11:56)LuQas88 napisał(a):  Witam, czy mogłby mi ktoś pomoc z zadaniem "Żyjąca skała" od Serpentesa, NPC mi się zawiesił zaraz po daniu Q, ciąge mi mówi "Idź nowicjuszu, wykonaj swoje zadanie" i kończy dialog, pokonanie golema młotem nie daje mi pozatym żadnego doświadczenia, a powinno dać chyba +100, no i Serpentesowi nie zmienia się dialog, nie moge przez to oddać zadania :/ zabicie Serpentesa kodem i przywołanie go ponownie, nie pomaga, miał ktoś taki problem?

edit. wybaczcie post nie w tym temacie proszę o przeniesienie.

adit2. udało mi się już rozwiązać problem przy pomocy edytora zapisów w Spine ;)
‌Możesz napisać jak dokładnie sobie z tym poradziłeś? Mam ten sam problem i utknąłem :/
Odpowiedz

Uratuję cię w tej kwestii, tak jak wcześniejsza osoba wspominała potrzebujesz programu Spine, po instalacji będziesz miał opcję by wybrać folder instalacyjny gothica 2 i teraz jak masz to już gotowe najlepiej odpal sobie na chwilkę gierkę(Musisz to już robić przez Spine uprzedzam, inaczej gra wywala błędy).
Jak już masz to za sobą to teraz wracasz do Spine klikasz w lewym górnym Dodatki>Edytor Zapisów i tam u góry będzie belka Zapis z G2, klikasz ją i wybierasz folder saves_nostalgicedition, a potem w zależności na którym slocie jest ten zapis na którym grasz(polecam sobie stworzyć conajmniej dwa stałe zapisy chwila po chwili, czyli nie w formie quick save), wybierasz wtedy np folder savegame1 jeśli jest to na 1 slocie i tutaj pojawia się monstrualna lista zapisów, poniżej belki zapis z g2 masz opcję wpisać serpentes i wtedy wybierasz DIA_SERPENTES_YOURSTORY i zmieniasz wartość z 1 na 0 (bo to jest źródłem problemów, dowiedziałeś się od innego maga z klasztoru, że serpentes przeszedł próbę i podczas rozmowy o zadanie z golemem zapytałeś go o to, że ją przeszedł i bang bug powstał).
Po wszystkim klikasz zapisz i idziesz cieszyć się zabawą :P
Jak coś to nie zwracaj uwagi na inne wartości, bo to mój save już sprzed końca gierki.
[Obrazek: K3uVrQb.png]
Odpowiedz

Dzięki pomogło! :) Miłego wieczoru
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości