Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

Temat ten służy pomocy graczom, którzy mają różnorakie problemy z przejściem tudzież modyfikacją.

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Jak działa przejście bezgildyjne? Jak dostać się do Hagena? Bo zbroje z tego co widzę można ulepszać albo kupić od gildi pobocznej np złodziei.
Odpowiedz

Nikt tego jeszcze w Polsce w całości nie przeszedł, więc będziecie musieli sami sobie pomagać. Wiem tylko, że jest opcja przekupienia strażnika.

Odpowiedz

Dotarłem jako bezgildyjny do momentu, ze znalazlem sposobnosc stworzenia sobie zbroi - nie bede spojlerowal jak. Nie jest to dosc trudne - powinno Ci sie udac w trakcie gry jeszcze przed 3 rozdzialem (przynajmniej zdobyc przepis, nie mam pewnosci co do produktow). Zbroje wydaja sie byc porownywalne z gildyjnymi.
Odpowiedz

A czy mógłbyś podać info na wiadomości prywatnej gdzie dokładnie to znalazłeś? Bo ja mam 3 rozdział i dalej latam w zbroi z pancerzy pełzaczy.
Odpowiedz

jak ulepsza się zbroje mam schemat i skladniki ale nie moge użyć kowadła
Odpowiedz

A masz gorącą stal?

Odpowiedz

Dobra już znalazłem przepis na pewną zbroje :D
Podpowiem tylko, że jest do znalezienia w GD.
Odpowiedz

Taka mała uwaga:
W opisie moda jest napisane, że bonusy można zjadać od razu i niemają wpływu na nauczycieli. To nie prawda. Nie mają wpływu tylko mikstury. Korzystałem z kapliczki innosa, wziołem bonus od Erola i zjadłem gulasze thekli (niewiem czy gulasze sie skalują) no i dupa.
Odpowiedz

„Permanente Boni können sofort genutzt werden.”

Raczej mowa o wszystkich, no ale nie testowałem tego.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości