Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Nostalgic Edition PL — Opis modyfikacji

Po aktualizacji na wersję 2.7.1 wczytując save pokazuje się Access Violation. Nie umiem znaleźć sposobu na naprawienie tego, przy poprzedniej wersji moda wszystko działało bez zarzutu. Da się może w jakiś sposób przywrócić poprzednią wersję? Pobrane przez Spine. W historii jest napisane niekompatybilność zapisów.
Odpowiedz

(Wczoraj, 09:26)damianut napisał(a):  Duża część mojej gry w tę modyfikację polegała na czekaniu, kiedy pojawi się w końcu coś nowego. Jedyny powód dla mnie dla którego warto było zagrać w tego moda, to zobaczenie średniej zbroi łowcy demonów.. A to o wiele za mało.
Dla mnie zdecydowanie lepszym powodem jest możliwość stworzenia "drużyny" z wybranym towarzyszem, wyposażanie go i lvlowanie razem przez całą grę. To chyba autorski pomysł i widać, że autor się sporo przy tym napracował, żeby to sensownie działało. Pomijając gothicowe kulawe AI, które potrafi się zablokować na byle pierdole i przez to pobiec w całkiem inną stronę to wyszło to całkiem spoko. Mi w każdym razie lvlowanie wrzoda i wyposażanie go w coraz to lepszy ekwipunek dało sporo frajdy.
(Wczoraj, 09:26)damianut napisał(a):  Cała nostalgia w tym modzie polega na wyświetlanie komunikatu o premii za nostalgię. A exp za to i tak dostawało się bez moda.
No jest trochę rzeczy przeniesionych z G1 jak choćby takie pierdoły jak animacje biegu/chodzenia beziego aż po całą Górniczą Dolinę, ale z drugiej strony... Rzeczywiście nie ma tego aż tak dużo bo reszta to rzeczy z Sequela, albo całkiem z dupy jak te zające koło wieży Xardasa.
(Wczoraj, 09:26)damianut napisał(a):  Przywrócenie lokacji w GD to dobry pomysł; ale powinny być z tym powiązane nowe zadania.
Zgadzam się. Nie wiem skąd się wzięła ostatnio ta moda na robienie modyfikacji do Gothica, nie ingerujących w fabułę i wzbranianie się przed dodawaniem nowych questów. Mi tam brak dubbingu nie przeszkadza. A od biedy można do dialogów użyć GothicBota nawet.
Odpowiedz

( 4 godzin(y) temu)Michax napisał(a):  Po aktualizacji na wersję 2.7.1 wczytując save pokazuje się Access Violation. Nie umiem znaleźć sposobu na naprawienie tego, przy poprzedniej wersji moda wszystko działało bez zarzutu. Da się może w jakiś sposób przywrócić poprzednią wersję? Pobrane przez Spine. W historii jest napisane niekompatybilność zapisów.

Witam, mam również ten sam problem. Po aktualizacji modyfikacji z wersji 1.5 do 2.7.1 (wynikało to z nieuwagi smutajka ‌), po wczytaniu któregokolwiek zapisu sprzed aktualizacji, gra crashuje. Domyślam się, że jest to związane z wprowadzeniem zmiennego poziomu trudności jak i wielu nowych mechanik typu walka dwoma mieczami. Chciałbym się zorientować, czy da się temu zaradzić by odratować zapisy, lub czy ewentualnie proszę kogoś kto w to gra, o zapis postaci z drugiego rozdziału, już po ukończeniu Jharkendaru, a zaczęciu wątku z Górniczą Doliną. cry

Z góry dziękuję, życzę wszystkim dużo zdrowia heart
Odpowiedz

A, czyli już jest na Spine, dobrze wiedzieć. Do jutra w pierwszym poście będzie wisiał link do starej wersji, czyli 1.5, możecie sobie podmienić pliki, jeśli szkoda wam zapisu.
Odpowiedz

( 1 godzinę temu)Quasch napisał(a):  A, czyli już jest na Spine, dobrze wiedzieć. Do jutra w pierwszym poście będzie wisiał link do starej wersji, czyli 1.5, możecie sobie podmienić pliki, jeśli szkoda wam zapisu.
Czy jest ktoś w stanie z tym pomóc? ;P Nigdy nie instalowałem modów ręcznie, zawsze przez Spine i nie wiem które pliki usunąć a co zostawić.
Czy na przykład odinstalować automatycznie moda na spine i wrzucić do folderów te pobrane pliki do 1.5?
Odpowiedz

Pobierasz pliki i wklejasz je do C:\Użytkownicy\[twój profil]\AppData\Roaming\Clockwork Origins\Spine\mods\377 (przynajmniej tak jest domyślnie).
Z tego, co wiem, Spine nie zmusza do aktualizacji, więc jak cię o to zapyta, to grzecznie odmawiasz i tyle.
Odpowiedz

( 46 minut(y) temu)Quasch napisał(a):  Pobierasz pliki i wklejasz je do C:\Użytkownicy\[twój profil]\AppData\Roaming\Clockwork Origins\Spine\mods\377 (przynajmniej tak jest domyślnie).
Z tego, co wiem, Spine nie zmusza do aktualizacji, więc jak cię o to zapyta, to grzecznie odmawiasz i tyle.
Działa! Wielkie dzięki :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości