Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Nostalgic Edition PL — Opis modyfikacji
Pełna lokalizacja PL 

[Obrazek: IhfNyW6.png]
Opis modyfikacji:

Nostalgic Edition to kolejna produkcja z kategorii lekko rozszerzających podstawkę, która naprawia błędy, dodaje nowe tereny do zwiedzania i tego typu rzeczy.

Cechy:

• Masa poprawek błędów z podstawki (Fizzbans Scriptpatch, Lord Sargons Scriptpatch itd.)
• Możliwość „bezgildyjnego” przejścia gry
• Możliwość usmażenia wszystkich kawałków mięsa naraz
• Możliwość użycia od razu bonusów do statystyk postaci
• Naprawa tysięcy wadliwych obiektów
• Nowe animacje, bronie, pancerze, potwory, przedmioty, umiejętności, zaklęcia itd.
• Nowe dialogi z oryginalnym dubbingiem
• Pokazywanie pełnych nazw przedmiotów w świecie (np. esencja lecznicza zamiast mikstura)
• Regeneracja życia i many
• Trzech opcjonalnych towarzyszy do dyspozycji (Velaya, Thora i Wrzód), których możemy wszędzie zabierać czy wyposażać i uzyskać zupełnie nowe wrażenia z gry
• Wiele ulepszeń i poprawek balansu
• Zaimplementowany oraz ulepszony Wasteland Mod
• Pełna polska lokalizacja [Obrazek: EHZW9GB.jpg]
— i wiele więcej —

Screeny:

[Obrazek: WrCIj2Q.jpg]
[Obrazek: S5vPrpT.jpg]
[Obrazek: 6xfir5f.jpg]
[Obrazek: ApDovbm.jpg]
[Obrazek: lJbv9cM.jpg]
[Obrazek: hceM7HP.jpg]
[Obrazek: lyOrdWB.jpg]
[Obrazek: w0NnSdK.jpg]
[Obrazek: Lh5k7B3.jpg]
[Obrazek: WucX1lD.jpg]
[Obrazek: LRk7mXV.jpg]

Prezentacja:

>>> Download <<<

Polecamy również alternatywny download narzędziem Spine: Link.

Zanim zaczniesz narzekać na błędy typu Access Violation, zajrzyj tutaj: Klik

Upewnijcie się, że macie w Systempack.ini ustawione EnableShields=1, żeby było widać tarcze.

Autorem modyfikacji jest Falugify.

Całą polską wersją zająłem się ja. Wykorzystałem do tego DialogGettera, więc żadne poprawki nie wchodzą w rachubę. Macie dokładnie to, co w Niemczech.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Wrażenia z prezentacji są świetne, oby i gameplay taki był.

Dziękuje za poświęcenie czasu na tego moda  heart
Odpowiedz

Ciekawe, jak na moje oko to wygląda to bardzo fajnie.

Jak wrażenia tych co już grają?

:)
Odpowiedz

Dzięki za spolszczenie modyfikacji.  heart
Pracy może niewiele, ale napierw musi się chcieć :)

o/
Odpowiedz

Proszę o podzielenie się opinią kogoś kto już gra - mocno myślę czy inwestować w produkcję swój cenny czas :-)

Odpowiedz

No fajnie sie gra
Odpowiedz

No i jak wrażenia, bo nie wiem czy warto instalować. Ten fetysz Sequelem mnie odpycha nieco.
Odpowiedz

Ja postanowiłem zaryzykować i nie żałuję jak na razie. Co prawda dopiero niedawno wszedłem do Khorinis więc jestem na początku, ale już widzę że będzie mi się podobać. Widać tu i ówdzie fajne małe, lecz zauważalne zmiany. Wszystko ładnie wpasowane w klimat oryginału. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. 

Czytałem też trochę opinii na niemieckim forum i mod ogólnie jest bardzo chwalony. Instaluj i się nie zastanawiaj ;)

Odpowiedz

Jestem już po skończeniu jarkendaru, zaraz będzie górnicza dolina i powiem, że bardzo przyjemnie mi się gra, 
fajny motyw z tymi szabelkami, pierwszy raz nie skupiam się by lecieć full w siłę a też troche pnów leci w zręczność.

Szkoda, że nie dodali skalowania się dmgu broni pod zręczność, dodali ich całkiem sporo, nawet są dwuręczne pod zręczność ale co z tego skoro wszystkie biją tyle co zwykła laga :/

Mam imo nadzieje, że jakoś niedługo znajde sposób na wykucie własnej zbroi (bezgildyjne przejście), zamiast miętolenia się ze zbroją z pełzaczy.
Odpowiedz

Arcydzieło. Pomimo widocznej sklejki modyfikacji jest to solidna robota. Szanuję i w pełni popieram fascynację twórcy na temat gothic sequel dobry ‌.

Dobra ocena modyfikacji zasłużona.
Miłej gry życzę każdemu niezaznajomionemu z modyfikacją, czekam na więcej takich perełek.  heart
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: GothicowiecPL, 2 gości