Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niech ten temat posłuży do zgłaszania wykrytych bugów.
Odpowiedz

Wracam z NO po wykonaniu misji o zlikwidowaniu wytwórni ziela.
Podchodzę do Lestera, ten zaczyna dialog i wyrzuca grę do pulpitu ( próbowałem z 10x) 
Reszta nowych sekwencji i dialogów działa bez problemu.
Odpowiedz

Do 4 rozdziału natrafiłem na drobne bugi
- Cipherowi znika zbroja, tak samo gornowi i biega w gaciach.
- Melvin i Dusty nie mają ogolonej głowy i na ich strój jest zakładana przepaska
- u Got na Totha można w nieskończonośc pytać się 'Czemu tu tak stoi' (dialog nie znika nawet po skończonej misji 'święty obowiązek')
- U Caina ciągle można uczyć się eliksiru many
- Jeśli potwór spali się w wodzie nie dostajemy expa
- Czasami występuje bug z dmg i siła i bijemy mniej z broni ale później się to naprawia(problem nie związany z krytami)
- W 4 rozdziale nie możemy wykonać zadań dla Quentina bo nas atakują, tak samo jak reszta ludzi ze starego obozu, jeśli to celowy zabieg to chyba nie pasuje, szczególnie że w starej wersji oni chyba nie atakowali i można było z nimi gadać(choć nie jestem pewny, tylko coś mi świta)
Odpowiedz

Quest który dostajemy od kopacza przed starym obozem w którym mamy odzyskać jego rudę, kontynuując quest mamy dostać się do skrzyni Garaza po tym jak oddaje nam klucz nie pasuje on do skrzyni nie wiem czy to celowy zabieg, czy po prostu bug.
Odpowiedz

(01-11-2020, 17:15)RizenSS napisał(a):  Quest który dostajemy od kopacza przed starym obozem w którym mamy odzyskać jego rudę, kontynuując quest mamy dostać się do skrzyni Garaza po tym jak oddaje nam klucz nie pasuje on do skrzyni nie wiem czy to celowy zabieg, czy po prostu bug.
Z każdą skrzynią, która wymaga klucza jest ten problem i postać pyta o klucz nawet jeśli ma. Jak wejdziesz w ekwipunek i wyjdziesz to dobiera się do skrzyni.
Odpowiedz

empty
Odpowiedz

skakanie po lini, takiej białej ktora rociaga się np za bramą w SO prowadzi do tego że bezi wyskakuje wysoko w górę
Odpowiedz

Bug [wyrzuca z gry]: po wejściu do pokoju w którym wieczorem siedzi Ryżowy Książe zewnętrznymi drzwiami wyrzuciło mnie z gry (bez pokazania komunikatu o błędzie, okno po prostu się zminimalizowało).

Bug [logika gry]: jak w pierwszym rozdziale zrobię zadanie dla Fletchera i pokonam Gor Hanisa, i potem w drugim rozdziale Scatty zgodzi się, żebym walczył na arenie (jestem Cieniem); to jak wybiorę znowu Gor Hanisa, to Scatty daje mi 100 bryłek rudy i znowu powtarza kwestię, że mogę powiedzieć Fletcherowi, że Scatty daruje mu dług

Bug [logika gry]: jak w pierwszym rozdziale zrobię zadanie "Należność" i w drugim rozdziale pójdę do Garaza to znowu mogę dać mu wino i on ponownie daje mi klucz do skrzyni oraz pojawia się napis o nowym wpisie w dzienniku.

Bug [dźwięk]: tak jak opisano w innym temacie - jak potwory są dalej niż w odległości równej wysokości trzech Bezimiennych (taka miara długości ;p), to nie słychać ich okrzyków ostrzegawczych. Już można zauważyć to na początku gry - jak są ścierwojady w drodze z Placu Wymian.

Bug [logika gry]: jak zdobędę ekwipunek strażnika to potem zdarza się, że zaczepia mnie strażnik i mówi, że to jego; mimo, że jemu nie zabrałem, tylko mam z innego źródła.

Bug [nieograniczone źródło dochodu]: można z jednego stalowego pręta można robić niewykończone miecze w nieskończoność.

Bug [mechanika gry]: jak zrobię skok i w locie zabiję krwiopijcę to wyrzuca mnie do tyłu.
Odpowiedz

- Po ustawieniu w systempacku "scale" na 0 okna dialogowe się bugują i robią bardzo wysokie. 
- Ninja patche nie działają na wersji 2.0 mimo że na 1.3 działały prawidłowo,
- Ciężką zbroję strażnika można kupić przed wykonaniem misji od Blizny z kopaczami, a on mówi po wykonaniu misji że poleci Stone'owi sprzedać beziemu ciężką zbroję strażnika.
Odpowiedz

Z tego co widzę, parę małych niedociągnięc zostało wychwycone już przez graczy. Planujecie wydać jakąś poprawioną wersję w najbliższym czasie? Co z wersją na Spine?

<p><br></p>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości