Jorvan Pasjonat

Woo, ile to lat mineło odkąd pisałem wiadomość typu "przywitaj się" na jakimś forum.
Fakt utrzymywania obecnej tutaj wartościowej i praktycznie nietoksycznej społeczności zainspirował mnie do tego, żeby nie tylko czerpać korzyści z tego forum i pobierać stafsy do gothica, ale również pomóc w życiu tutejszych zacnych ludzików takich jak wy czy ja.
Może i nie programuje, nie grafikuje, na pc to gram i to ostatnio raczej mało :/, kiedyś montaż audio i audio-wizualny, ale tak: Biore udział w rajdach na licencji "RN" (honda for life), Gram na gitarze, mierzi mnie to że dzisiejsze czasy okupowane są chciwością i strachem dlatego wiekszość gier to szajs, większość ludzi to chamscy tchórze, ale przynajmniej mamy kustosza w biedrze i parówki Jalapeno, także harmonia jest zachowana. Mam lancetogłowa królewksiego i gekona lamparciego, od 2 miesięcy rezyduje w rzeszowie (co jest najlepszą nagrodą za 4 letnie piekło krakowskie [Dragi, przemoc fizyczna i psychiczna, spaczenie ludzkie, brak tego co prawdziwe, brak miłości, wszędzie tylko seks, ostatecznie jeżeli nie dasz się pożreć takiemu miejscu, to wychodzisz znacznie potężniejszy niz w momencie wejścia]), no i co, dobry metal, retrowave, syntchwave, pop lat 90/80/70, roksy (nie te z neta) i każdy dobry gatunek, cyfra 7, filozofowanie, ukończone dziennikarstwo, co ciekawe specjalizacja radiowa, a radia nie słuchałem od 5 lat (xD, tylko pirackie i oryginalne płytki do autek, walić radio), zawodowo poza jazdą zajmuję się też protetyką dentysyczną, głownie chromo-kobaltowe szkielety.
Dobrze że istniejejecie. heart
Odpowiedz

Chyba najbardziej nietypowe przywitanie się na tym forum, to trzeba przyznać. Witaj. dobry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości