Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Witam :) 

W naszym kraju Gothic odniósł wielki sukces. Grę pokochały miliony, a dzięki licznym modom tytuł ten wciąż trzyma się zaskakująco dobrze. Chciałbym wam, jednak polecić modyfikacje do innej, również bardzo klimatycznej gry, jaką jest ... S.T.A.L.K.E.R. Pierwsza odsłona S.T.A.L.K.E.R.-a ( Cień Czarnobyla ) ma już 13 lat. Mody do tej gry zaczęły być tworzone zaraz po jej premierze. Do dwóch następnych części ( Czyste Niebo oraz Zew Prypeci ) także powstały liczne modyfikacje. 

Czemu o tym piszę ? Cóż.. Większość graczy, którzy zetknęli się z serią S.T.A.L.K.E.R., nie ma pojęcia, o istnieniu licznych modyfikacji do niej. I nie mam na myśli tutaj modów graficznych. Ich jest również bardzo wiele, ale są tytuły, które oferują całkowicie nową fabułę. Niektóre z nich ( za przykład mogę podać " Narodnaja Solianka "  ) są niezwykle rozbudowane, a ich ukończenie może niektórym zająć nawet kilka tygodni. 

Oczywiście bardzo wiele z tych tytułów jest dostępnych w języku polskim. Nasze forum od 10 lat ( StalkerTeam ) pracuje nad spolszczeniami. Chcielibyśmy was gorąco zachęcić do zapoznania się z tymi licznymi produkcjami. Zapraszamy: https://stalkerteam.pl/

Jednocześnie dziękuję administratorowi Bractwa Spolszczenia ( Quasch ) za wyrażenie zgody na polecenie naszej strony. Aczkolwiek nie chodzi nam o zwykłą reklamę. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło zagrać w liczne modyfikacje po polsku  :) ‌ 

Na naszym forum mamy specjalny temat poświęcony modom do serii Gothic. Jeżeli ktoś z was chciałby zareklamować swojego moda to śmiało: 
https://stalkerteam.pl/topic/10093-gothic-modyfikacje/ 
Oczywiście u nas odnajdziecie jedynie krótkie opisy modów do Gothica. Wszelkie linki prowadzą na forum BractwoSpolszczenia. 

Podsumowując. Gothic i S.T.A.L.K.E.R. to dwa odmienne światy, ale dzięki modom oba tytuły wciąż Żyją. Oby jak najdłużej :)


Załączone pliki Obrazki
   

[Obrazek: spineSignature.php?name=Agrael&language=Polish]
Odpowiedz
#2

Witam, sam mogę polecić MISERY - moda do Zew Prypeci.

<p>A jak, technik i grafik.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Blizna&language=Polish]
Ps; Nie gram w mody ;)
</p>
Odpowiedz
#3

To prawda. Misery jest dość ciekawy modem, aczkolwiek mocno '' oklepanym ". Wielu ludzi próbuje go ukończyć, ponieważ wprowadza do gry sztukę Survivalu. Poziom trudności znacząco podwyższono względem podstawki, a ilość nowych przedmiotów może na początku rozgrywki nieco przytłoczyć, ale jak się dłużej posiedzi przy tym tytule, to szybko się człowiek odnajdzie w okrutnym świecie Zony. 

Dwa zrzuty z mojej gry w Misery. Jakoś rok temu kończyłem tego moda. Muszę przyznać, że dość klimatyczny. 
https://imgur.com/KnzjsFe
https://imgur.com/wUzluz7

[Obrazek: spineSignature.php?name=Agrael&language=Polish]
Odpowiedz
#4

Witam serdecznie !  shy

Mam pytanie do osób, które zajmują się dubbingiem. 
Poszukujemy kogoś, kto użyczy swojego głosu lektorowi, do intra pewnej modyfikacji na platformie Zewu Prypeci. 
Wiecie, o ile z dubbingiem w modach do Gothica można się często spotkać, to niestety w modyfikacjach do S.T.A.L.K.E.R.-a jest to rzadkość.  W przypadku tego konkretnego moda to jakieś 2-3 minuty pracy, a więc jeżeli ktoś byłby chętny nam pomóc, to bylibyśmy bardzo, ale to bardzo wdzięczni  :)

Wymagania ? 18 lat. 

Osoby chętne proszę o kontakt poprzez PW.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Agrael&language=Polish]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości