Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Lobos PL

@Lobos Mam pytanie, czy to jest celowe, że nie mogę sprzedawać swoich rzeczy żadnemu handlarzowi?
Odpowiedz

@Lobos
Podczas odbijania wioski i użycia zaklęcia Armia Ciemności szkielety z jakiegoś powodu atakują i zapewne zabijają Tompacka. Też tak miałeś podczas testowania własnego moda? Czy tak powinno być?

Czy jeśli stracimy jednego mieszkańca to otrzymamy od Lorda Mordraga jedynie 500 doświadczenia a nie 800?

Jak wyłączyć tą niewidzialną barielę chroniącą wejścia do jakieś jaskini/groty w skale nad wioską?
https://images91.fotosik.pl/435/021030c71e993ff8gen.png

EDIT:

Udało mi się po wielu próbach zabić wszystkich bandytów w wiosce bez zgonu żadnego mieszkańca (podczas walki przez przypadek znokautowałem jednego lub dwóch). Po rozmowie z Balorem każe mi zabić pozostałych przy życiu bandytów, a jako iż przed zagadaniem do niego ich zabiłem od razu wybieram koleiną opcję dialogową. Wtedy mówi mniej więcej takie słowa: "Ty skurkowańcu..." "Zasłużyłeś do wstąpienia do Elity" i pojawia mi się informacja iż dostałem 2000 doświadczenia. Wracam do Doliny i składam raport Mordragowi, a wtem Leo mi mówi, że uratowaliśmy wielu ludzi, a nie wszystkich i nie mogę odebrać Ciężkiego pancerza żołnierza. Wykonałem z powodzeniem zadania "Uratować Sylvię" oraz Polowanie na Modliszki" przed wyzwalaniem wioski, ale nie użyłem Armii Ożywieńców bo mi atakowały tego milicjanta. Mogę wysłać zapisy gry z momentu jak wyzwoliłem wioskę i sam może sobie zobaczyć, że wszyscy mieszkańcy żyją. Myślisz, że da si naprawić ten błąd w jakieś aktualizacji/patchu czy nie?

W sumie ilu tych mieszkańców właściwie jest, 10, 15?

To czy dostaniemy awans na tą ciężką zbroje nie wpływa nijak na przyszłe zadania czy opcje dialogowe? Jeśli nie ma wpływu, a problemu nie da się naprawić do mogę prosić o kod na ten pancerz?
Odpowiedz

Jaki jest warunek żeby Hektor uczył mnie siły? Jestem w 1R jeszcze przed dołączeniem do Armii, mam 90 siły z bonusami.
Trzeba pewnie do legionu wstąpić? Pobierałem grę w momencie kiedy bug z tym miał być już naprawiony...

<p><br></p>
Odpowiedz

Jakiego przedmiotu potrzebuje by porozmawiać z Neptunem kończąc misję "Krypta"? Wyczyściłem wszystko, zabiłem Yao ale nie mam kwestii dialogowej by zakończyć questa.
Odpowiedz

Dobra już wiem o co chodzi, jak zabiłem Yao od razu poszedłem spieniężyć stary instrument dla tego brakło mi kwestii dialogowej. Na szczęście miałem save
Odpowiedz

Czy ktoś wie skąd wsiąść fiolki krwi w 3R? Zużyłem cztery które miałem (jeden zabrany z zwłok Lupino, a trzy koleinę z zatopionej biblioteki) na miksturę ochrony, a potrzebuję dwóch do mistrzowskiego pasa herosa.

@Lobos
Zbroja z czarnej rudy faktycznie była tam gdzie myślałem, w tej starej skrzyni, którą znalazłem już w 1R (nie znalazł bym jej, gdyby nie szukający ognik).

Czy maksymalna wartość pancerza jaką można mień np w obuchu lub ostrzu wynosi 299? Miałem z pancerzem z czarnej rudy, pasem oraz biżuteria 297 w obronie ostrza i obucha. Po wypiciu gulaszu legionisty, który dodaje +2 do całkowitej ochrony i po wypiciu czterech takich nadal wartość w obronie przed bronią białą wynosiła 299. Tak powinno być?

Czy ta Pusta beczka wina w zatopionej biblioteczne jest to czegoś używana, można ją jakoś uaktywnić/użyć? Czy wprowadziłeś ją tylko dla ozdoby (ale wtedy nie musiała by być przedmiotem interaktywnym)?

[Obrazek: 68aa2b193d7d9e9egen.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości