Nabór do Bractwa Spolszczenia

Rozumiem. Ale jakbyś coś, służę pomocą :P

Wasz Team poszukuje dubbingerów? Czy nie nagrywacie dubbingu?
Jeśli nagrywacie, zgłaszam się.

Tu można pobrać moje próbki głosu:
https://mega.nz/#!1KAQVZgA!oo4ahm1NY3_EZ...31lrqnbvDc
https://mega.nz/#!cShRGIrD!j1sW95tepny1h...-bw0IZkWSQ

Nagrywałem już wcześniej do dwóch modyfikacji.

[Obrazek: 4MytkTe.png]

@Leiwark Cześć. Oczywiście, że nagrywamy teraz do praktycznie każdej, jednak najczęściej to sam piszę do ludzi, jeśli coś trzeba zrobić. Wybieram najlepszy głos i staram się jak najlepiej poinstruować daną osobę, właściwie to cały czas testujemy nowe brzmienia. Gdybyś pozbył się tych szumów, to może nawet by się coś znalazło, ale to też nieprędko.

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

Mam pytanie odnośnie miejsc w ekipie. Są teraz stanowiska na które poszukujecie ludzi?

Jeśli uważasz, że popchnąłbyś w ten sposób jakoś nasze projekty do przodu, to czemu nie. Chyba widzisz, czym się cały czas zajmujemy i jakie osoby mogą się nam przydać. :)

Polecam wystawić rekrutację na waszej stronie fb.

Takie coś jest bez sensu, to tak nie działa, już to nie raz przerabialiśmy. Jeśli chce się kogoś porządnego znaleźć, to trzeba samemu się pofatygować i prywatnie pisać do ludzi. Podstawowy aspekt psychologii. ;P

Małe grafiki 2d bannery loga loadscreeny mogę wykonać . Jak coś pisz PW

[Obrazek: spineSignature.php?name=grims&language=Polish]

Jestem trochę ograniczony czasowo, ale jak macie jakieś fajne narzędzie, że byłbym w stanie miło gdzieś w telefonie w podróży, albo najlepiej w chmurze z innymi na bieżąco tłumaczyć, to bardzo chętnie.
Przywiało mnie tu z GOLa, gdzie userzy trąbią że robicie spolszczenie do jakiegoś moda do Gothica, bodaj Returning 2.0. Może potrzebujecie ludzi. Choćby takich co specjalnie nie grają w RPGi, jak w moim przypadku, choć coś tam liznąłem. Wiem że to zaletą nie jest przy tłumaczeniu, jak się nie gra i nie widziało tego co się tłumaczy, ale korektę tam pewnie też jakąś macie.
Jakby co, kontakt PW lub skrzynka na [user]@gmail.com
English biegły w mowie i piśmie + czasy. Do dużych tekstów używam Grammarly czy jakieś słowniki. Rzadko się trafi też żeby ktoś długie formy wypowiedzi pisał bezbłędnie bez korekt. Chyba że ktoś ma dłuższy staż w zawodzie. Bo jak to ktoś kiedyś powiedział, z tłumaczami jest jak z winem. Tani powoduje tylko ból głowy.
Mówię głównie przy tłumaczeniach na angielski. Bo na polski to sporo lżejszy kawałek chleba pisemnie, o ile ktoś ma choć za grosz kreatywności...

Cześć. Z Returningiem to prawda, jednak tłumaczenie jest już praktycznie na ukończeniu, dlatego nie bardzo się znajdzie robota przy tym. Teraz głównie została korekta reszty, a tym się musi zająć niestety jakaś jedna, kompetentna osoba. Tak samo masz z książkami dla przykładu — nieważne, jak gruba jest, czy to 100, czy 1000 stron, i tak musi to na koniec skorygować jedna osoba, bo inaczej np. przez pierwszą część będzie mowa o Magach Ognia, a w drugiej o Czarownikach Ognia, chociaż chodzi o jedno i to samo. Teoretycznie z punktu widzenia samego tłumaczenia nie jest to błędem, ale wiadomo, zabija to trochę dobre poczucie smaku.
Jak będzie co robić przy innych modyfikacjach, to się w sumie odezwę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości