Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak wyżej.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Nikt nie ma nic do przekazania? :P To może ja zacznę. Po drodze do obozowiska Fapo i Tolepa warto się wspiąć na skałę. Jest tam amulet życia. Przydatna rzecz.

[Obrazek: LjP9QeO.jpg]
Odpowiedz

Odbierając ryby w nagrodę za ubicie Czarnego Wilka, możemy raz jeszcze złożyć ofiarę Innosowi. Fajny EE :>
Odpowiedz

- Pod koniec modyfikacji, kiedy ten główy most do Tharenis będzie już aktywny, na jego konstrukcji znajduje się mikstura dodająca kilka punktów na stałe do zręczności.
- Pod tym samym mostem, o którym napisałem powyżej leży martwy kurier (być może dopiero w jakiejś konkretnej fazie modyfikacji). Jeżeli dobrze pamiętam, to znalazłem w tym miejscu najlepszą w grze zbroję.
- W ruinach na lewo zaraz po opuszczeniu wioski rybackiej na najwyższych kondygnacjach leżą ciekawe fanty. ;)
- Na cmentarzu na nagrobkach można przeczytać bardzo ciekawe, różne sentencje... :D
- Jeśli nie zdecydujemy się wypić ostatniego wina w misji przekazania wina każdemu kopaczowi, wówczas po odzyskaniu jednego wina od jednego kopacza (ten kopacz będzie preferował bardziej piwo xD) będzie można wymienić dwie butelki tegoż wina u dwóch innych kopaczy za pierścienie.
- Po pokonaniu Niebora w walce po "dyplomatycznym" przywitaniu się z nami w obozie, możemy mu zabrać klucz do jego skrzyni, w której znajdują się pomocne fanty.

Na razie tyle pamiętam. :P
Odpowiedz

(Google Translate)

Skrót: Możesz tu wskoczyć do jeziora i zostać teleportowanym do wioski. 

[Obrazek: Abk.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości