Ankieta: Jakie jest twoje zdanie w tej kwestii, graczu? - Ankieta jest zamknięta.
Interesują mnie same napisy.
74.35%
455
74.35%
Wolę poczekać na zdubbingowaną wersję.
25.65%
157
25.65%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Enderal + Zapomniane Opowieści PL (zapowiedź)

Przepraszam, a czy jest jakaś wstępna przybliżona data premiery - listopad, grudzień czy początek 2021 ?
Jakakolwiek informacja byłaby mile widziana.
Z góry dziękuję.

(13-11-2020, 18:30)ste100 napisał(a):  Przepraszam, a czy jest jakaś wstępna przybliżona data premiery - listopad, grudzień czy początek 2021 ?
Jakakolwiek informacja byłaby mile widziana.
Z góry dziękuję.
Przybliżonej daty premiery nie ma, jednak wiemy, że będzie to wcześniej niż później dlatego pierwsze dostaniemy spolszczenie napisów, a potem wersję z dubbingiem.

Naprawdę "dokańczanie napisów" tyle trwa? Przepraszam za mnie jak i za ludzi którzy ciągle pytają, ale musicie też nas zrozumieć. Czekam na to spolszczenie już około 4 lata, po takim czasie każdy by się dopytywał. Określenie "myślę ,że to długo nie potrwa" mówi nam tak naprawdę całe nic. smutajka Czekamy na konkrety

Kolega @qndel robi, co może, więc jak tylko się ze wszystkim upora, na pewno da znać.

Chyba najwyższy czas przestać się oszukiwać i przyznać, że jednak nic z tego nie będzie.
Nie ukrywam, że miło by było teraz wetknąć jakieś wygodne wymówki, ale prawda jest taka, że to był o jeden projekt za dużo.
Co prawda robiony na innej zasadzie, ale nie chcę, żebyście obarczali winą kogokolwiek, kto w tym projekcie uczestniczył; w końcu sam dobierałem tych ludzi, więc całe niepowodzenie biorę na siebie.
Na pewno więcej się już nie wezmę za organizację tego typu tłumaczenia, bo nie mam do tego nerwów.
Pozostaje mi jedynie z całego serca przeprosić wszystkich, którzy tak cierpliwie na to czekali.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości