Ankieta: Jakie jest twoje zdanie w tej kwestii, graczu? - Ankieta jest zamknięta.
Interesują mnie same napisy.
74.35%
455
74.35%
Wolę poczekać na zdubbingowaną wersję.
25.65%
157
25.65%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal: Zapomniane Opowieści PL (przedpremierowy temat zbiorczy)

my_summertime może zdradzisz jak tam sytuacja z tym spolszczeniem bo każdy kto wyczekuje już nie może się doczekać kiedy to wyjdzie. Pogramy jeszcze w wakacje czy troche dłużej trzeba bedzie poczekać?
Odpowiedz

Witam, również jakiś czas już czekam na spolszczenie z zainstalowanym modem w gotowości i dołączam się do pytania kiedy to nastąpi :) Co prawda mam jeszcze modów do Gothica ogrania od groma ale nie samym Gothiciem człowiek żyje  shy
Odpowiedz

Do ostatniej aktualizacji Enderala zostało dodane spolszczenie.
Odpowiedz

Tak, ale tylko do wersji Special Edition. Do podstawowej wersji nie przewiduje się spolszczenia?
Odpowiedz

NARESZCIE! Jak zobaczyłem aktualizację to aż się popłakałem.
Odpowiedz

Szkoda że tylko na Special Edition bo troche ma za duże wymagania a zwykły Enderal pójdzie mi bez problemu.
Odpowiedz

Z tego co widzę stara wersja Enderala miała ostatnią łatkę (1.6.4.0) wydaną w styczniu 2021 i nie była dalej wspierana, więc nie ma co się dziwić, że spolszczenie powstało tylko do wersji SE.
Odpowiedz

spradziłem tą gre na www.systemrequirementslab.com wychodzi na to że minimalnie wymagania prawie spęłniam tylko cpu troche za duże wymagany jest Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945. A ja mam. Intel® Core™ i3-4170 CPU @ 3.70GHz. pytanie dla was bo jestem mocno zielony tych cześciach komputerowyć. mocna jest różnica z cpu ?
Odpowiedz

(12-09-2022, 21:41)wojteko napisał(a):  spradziłem tą gre na www.systemrequirementslab.com wychodzi na to że minimalnie wymagania prawie spęłniam tylko cpu troche za duże wymagany jest Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945. A ja mam. Intel® Core™ i3-4170 CPU @ 3.70GHz. pytanie dla was bo jestem mocno zielony tych cześciach komputerowyć. mocna jest różnica z cpu ?
Spokojnie spełniasz minimalne. Po porównaniu tych procesorów z twoim, to twój jest od nich lepszy na jednym rdzeniu o 40%, a w ogólnej punktacji o 30% od i5-750 i 36% od Phenom II X4-945.
Odpowiedz

Dzieki uratowałeś mi chumor
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości