Ankieta: Jakie jest twoje zdanie w tej kwestii, graczu? - Ankieta jest zamknięta.
Interesują mnie same napisy.
74.35%
455
74.35%
Wolę poczekać na zdubbingowaną wersję.
25.65%
157
25.65%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal + Zapomniane Opowieści PL (zapowiedź)

No coz czekam juz kilka lat  wiec mam nadzieje  ze  ten "ostatni szlify" bedzie dodany na czasie
Odpowiedz

Jak tam te ostatnie szlify? Jest szansa zagrać w tym miesiącu?
Odpowiedz

Wygląda i prezentuje się bardzo ciekawie  :D
Odpowiedz

omg ‌oj jakbym pograaaaał
Odpowiedz

Szkoda tylko, że te "ostatnie szlify" jeszcze trwają.
Odpowiedz

Czasem w dążeniu do doskonałosci możemy się zatracić. Trzeba wiedzieć kiedy uznać, że praca jest wystarcząco dobra. To tak jak z softwarem, ile byśmy nie testowali, zawsze cos się znajdzie, coś można było zrobić lepiej. Ważne, żeby określić, że ta konkretna wersja jest wystarczająco dobra :) Cały czas liczę, że taki właśnie plan mają twórcy lokalizacji (też należę do grona osób, które wolą same napisy). No nic czekam dalej na wersję do special edition
Odpowiedz

Szczerze mówiąc, nie wiem, co ma na celu to ciągłe wrzucanie i usuwanie napisów ze Steama. Najlepiej poczekać na jakieś oficjalne stanowisko od @my_summertime.
A ja w międzyczasie zapraszam do wysłuchania piosenek w męskim wokalu. To wersje robocze, które opracowaliśmy tych parę lat temu, ale pamiątka cenna. Wrzucam je u siebie za zgodą @k_chruściel.

Wersję żeńską mieliście już okazję usłyszeć na kanale @Liz Katrin.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Nie jestem fanem Eldersów, ale Enderal wygląda na przyzwoity mod, szkoda że nie udał się dubb, chętnie bym zagrał. Co do piosenek, to dobrze dobrane głosy, obczaiłem wersję angielską i mam wrażenie, że polska wersja jest lepsza, co jest rzadkie w przypadku piosenek... najlepsza moim zdaniem to chyba "O starcu", bardzo klimatyczna.
Odpowiedz

Też przesłuchałem piosenki i uważam, że polska wersja lepsza, choć angielska nie jest zła, ale jakoś gdy się rozumie treść i płynące przesłanie, wtedy wywiera ono większe wrażenie. Cały czas śledzę ten temat i bardzo czekam na spolszczenie. Mam nadzieję, że doczekamy się jeszcze w tym roku. Słyszałem opinie i recenzje na temat tego moda i podobno jest dużo lepszy od podstawki. Niemal pod każdym względem przebija Skyrima, aż chciałbym osobiście się o tym przekonać, ale cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.
Odpowiedz

Mogę, to potwierdzić, Enderal bije na głowę wszystko, to co zawiera Skyrim, jest to po stokroć lepsze pod względem fabularnym, jak i mechanicznym od podstawki. Bardzo przyjemna modyfikacja z wielorakimi decyzjami, mającymi większy lub mniejszy wpływ na przebieg historii. ( sporo detali i smaczków). Sama mapa jest mega różnorodna i bardzo piękna, miasta czy wioski, to po prostu cudo. Najciekawsze są misje przy których trzeba nieco pogłówkować.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości