Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania dotyczące zadań i rozgrywki

Temat ten służy pomocy graczom, którzy mają różnorakie problemy z przejściem tudzież modyfikacją.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

mam pytanie skoro można splądrować szafy itp to dlaczego nie mogę tego zrobić z szafami w wieży Xardasa i od razu 2 rzecz widzę wielkie skupiska czaszek jako ukryte skarby mogę je wykopać przy użyciu kilofa czy bez niego i dlaczego nie mogę przeszukać 1 sarkofagów w kotlince tam gdzie jest Lester?
Odpowiedz

Nie wszystkie szafy można plądrować, tak samo jak i nie wszystkie sarkofagi. Jeśli chodzi o to pierwsze, to specjalnie szafki/komody itd. są np. w górnym mieście. Z sarkofagami polecam poczekać do Jarkendaru.
Ukryte skarby, zamiast czerwonego krzyżyka, są teraz oznaczone właśnie różnymi kamieniami, czaszkami, jednak naturalnie dalej potrzeba kilofa.

Odpowiedz

Siema
Mam pytanie! Zostałem nowicjuszem, idę do goraxa po jakiś odjechany kostur a tam ma jeden który wymaga 100 pkt many.
No to idę do constantina oddać mu ciemne grzyby (25) a ten daje mi 250 golda i nic poza tym. Jak zdobyć taką ilość many ?
Odpowiedz

Za 50 ciemnych grzybów można dostać specjał constantina - dodaje 5 pkt many.
Wiecie kiedy i od kogo można nauczyć się regeneracji many ?
Odpowiedz

@yatsuhiro, jest taka specjalna księga, dostępna do znalezienia od 3. rozdziału w Słonecznym Kręgu. Po przeczytaniu jej zyskasz regenerację many, jednak tylko jako mag, paladyn lub bezgildyjny mag.

Odpowiedz

Jako nowy użytkownik pragnę powitać wszystkich forumowiczów.;)

Jestem zainteresowany tą modyfikacją, ale niestety opis jest dość skromny stąd moje pytania do osób, które są już zaawansowane w ogrywaniu moda.
1) Co to znaczy, że przemodelowano system punktów nauki? Jak to wygląda obecnie?
2) Czy ten śpiwór można znaleźć gdzieś na początku gry? Bardzo ułatwiłoby to czyszczenie map jako Mag Ognia.
3) Balans magii- coś ktoś wie? Tyczy się to run, zwojów i kosturów? Dodano jakieś bronie dla maga lub nowe czary/runy?
4) Ktoś pisał, że po sprzedaży 50 ciemnych grzybów Constantino dostaniemy miksturę na 5 many na stałe. Czy po zjedzeniu tych grzybów efekt nie jest taki sam?
5) DX 11 jest już zaimplementowany w tym modzie? Widzę jak gra wygląda u Majesa i chętnie bym sobie też takie coś odpalił.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Odpowiedz

@toxic992, witaj serdecznie. :)

1. W skrócie umiejętności inaczej kosztują oraz jest jedna ciekawa rzecz — nie musisz się bawić w czekanie z bonusami. Możesz od razu spożywać mikstury, czytać tabliczki itd. One nie mają wpływu na to, że za 5 pkt. zręczności zapłacimy przykładowo 15 PN.
2. Śpiwór, a tak naprawdę ciepła owcza skóra, jest do znalezienia w zamku w Górniczej Dolinie.
3. Wiadomo, przebalansowano wszystko. Z nowych czarów to chyba tylko warte uwagi jest Uderzenie Burzy. Ponadto wiadomo, są przydatne nowe kostury, szaty, pierścienie itd.
4. Jest, ale Constantino jeszcze za nie zapłaci, prawda? :)
5. Nie jest, ale Majes właśnie nagrał solidny poradnik, jak to zaimplementować, więc myślę, że nie powinno być problemów z instalacją.

Jakbyś jeszcze czegoś nie wiedział, pytaj, tylko odpowiem pewnie później jakby co, bo teraz idę spać. :)

Odpowiedz

tak to prawda dostajemy miksturę u Constantino sprawdzone u mnie oddałem mu 89 grzybów i dostałem jedną więc najlepiej mu oddawać pełne liczby czy gra zapamięta 89 grzybów potem dam mu 11 i da 2 miksturę? I mam pytanie ta regeneracja many ile nam regeneruję na sekundę jak tylko 1pkt many na sekundę to i tak bez szału.
Odpowiedz

Tego nie wiem. Musiałbyś na własnej skórze posprawdzać, bo samemu zrewidować tego aktualnie nie jestem w stanie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości