Ankieta: Wolisz usłyszeć w grze nowe teksty czy te z Gothica? - Ankieta jest zamknięta.
1. Nowe teksty.
85.27%
110
85.27%
2. Te z Gothica.
14.73%
19
14.73%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Risen 1 FULL PL (zapowiedź)

(29-02-2020, 22:28)Leiwark napisał(a):  Ogrywam obecnie Risena. Ta gra ma to coś, co ma G2NK. Nie widzę SVM z Gothic w Risenie. Zepsują klimat, bo jednak ta gra to taki jakby Gothic 3, tylko w innym uniwersum :D
Nie wiem pod jakim względem, bo w Risena 1 nie grałem, ale w żaden sposób nie przypomina G3/Elexa.

Dla mnie pierwszy Risen to trzecia najlepsza gra Piranii. Ma on prawie wszystkie cechy, za co uwielbiane są pierwsze dwie części Gothica. Jedynym minusem są mniej cekawe postacie. Tyczy się to zarówno głównego bohatera, jak i postaci niezależnych. Poza tym wszystko jest na swoim miejscu.

Ja bym Risena do Gothic 3 nie porównywał nie ta liga.
Zgadzam się moją top lista to:
1.Gothic
2.Gothic II Noc Kruka
3.Risen

https://wspieram.to/risenpl

Przypominam zainteresowanym o zbiórce na Risena, bo bez tego nic nie będzie, choćbym bardzo chciał.
Zdaję sobie sprawę, że to zajebiście mało. Dubbing do gry to koszt 20-200k PLN. My zbieramy znacznie poniżej tej dolnej granicy (odliczcie sobie od tego jeszcze prowizję dla serwisu, podatek itd.), a mimo to będę w stanie to zrobić według własnej wizji.
Przy dzisiejszych warunkach byłbym w stanie fajnie ogarnąć połowę, ale co z tego, skoro druga połowa mi zepsuje całokształt. smutajka

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

Całość zostanie wydana pod postacią modyfikacji o nazwie The North, która dodaje jakieś 20% zawartości do gry.

Czyli jeżeli projekt wypali to nie będziemy mogli przejść czystego Risena z Polskim dubbingiem tak jak Piranie go stworzyli, a tylko z tą fanowską modyfikacją która doda 20% nowej zawartości? Osobiście bym tak tego nie zrobił tzn. w ostateczności stworzyłbym dubbing do czystej wersji taką jaką wydali Piranie i wersję z tą modyfikacją.

Możemy też nagrać wszystko od nowa. Będzie więcej roboty, ale tym się proszę za bardzo nie sugerować. W skryptach są te teksty przetłumaczone, więc wielkiego problemu nie widzę. 
Ankieta: Wolisz usłyszeć w grze nowe teksty czy te z Gothica?
1. Nowe teksty.
2. Te z Gothica.

Nie prościej i lepiej byłoby po prostu zdubbingować tekst który spolszczyła Cenega bez żadny modyfikacji i zmiam?

Może i prościej, ale mnie nie zależy, żeby było prościej, tylko żeby było lepiej. Ten mod jest trochę jak Noc Kruka, więc czemu by z tego nie skorzystać.

(11-03-2020, 01:05)Quasch napisał(a):  Może i prościej, ale mnie nie zależy, żeby było prościej, tylko żeby było lepiej. Ten mod jest trochę jak Noc Kruka, więc czemu by z tego nie skorzystać.
Noc Kruka, w przeciwieństwie do tego dodatku, wyszedł + był od twórców gry. Poza tym jedno nie wyklucza drugiego. Zawsze można wyciąć. Jeśli nie oficjalnie, to samemu, gdy byłaby całość.

No można i tak, ale według mnie gracze będą mieli wtedy większy pretekst, żeby wrócić do tej gry.

Warto zrobić po prostu dwie wersje. Jedną bez dodatku i drugą z dodatkiem. Wielkiego problemu nie widzę. Odnośnie wsparcia to jeżeli dobrze pójdzie to na dniach dorzucę dosyć konkretną sumkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie będzie wrócić do Risen 1 z dubbingiem PL choć bądźmy szczerzy Risen jest super to druga udana seria niemieckiego studia Piranha jednak słychać i widać nie wspomnę już o doświadczeniu że niema takiego przebicia jak GOTHIC 

Przykładem tego jest brak Machinim lub modyfikacji

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości