[G2NK] Sythera 2.0 PL (zapowiedź)

Nie moge się już doczekać. W wakacje się jeszcze wyrobicie zwydaniem i czy OldCoin pracuje nadal nad oficjalną częścią? Na jego yt cisza, a wrzucał regularnie filmiki

Powinno się udać. Oczywiście, że pracuje, ale OldCoin ma takie zrywy, że raz dzień w dzień przy tym siedzi, a raz całkowicie potrzebuje się wyłączyć. :D Ten pan ma już prawie 60 lat, więc mogę się domyślać, że takie coś jest potrzebne, zwłaszcza w wakacje.
Na WoG-a nie wchodził już miesiąc, co też jest dla nas małym problemem, bo muszę się dopytać o parę kwestii.

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

Potwierdzam. Czasem można robić dzień w dzień, a czasem trzeba trochę odpocząć. Tak to jest, zwłaszcza z moddingiem Gothica. :D

Już coraz bliżej premiery, dlatego zapraszamy do obejrzenia intra w wykonaniu Dextrona.
W roli narratora śp. Mikołaj Klimek…

Można poprosić o przybliżony czas premiery? (nie mówię że macie napisać dokładnie kiedy) ale przybliżając... tydzien? mniej? więcej? 2 tygodnie? bo mam wielką ochotę na gothica ale jeśli wasz mod pojawi się niedługo to poczekam tę chwilę by nabrać jeszcze większego apetytu. Pozdrawiam ^^

Nie wiem, jest za dużo zmiennych, żebym był w stanie to powiedzieć. Zainteresuj się lepiej już jakimś gotowym modem.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji. Jeszcze tylko ostatnia tura testów dla formalności i dostaniecie ją do swojej dyspozycji.

Czytał Krzysztof Siwiński.

Jeśli mimo wszystko nie jesteście zainteresowani ograniem tego we własnym zakresie, to chociaż zapraszamy wieczorem na live’a do Wagona.

Witam i dzięki Quasch za zaproszenie oraz możliwość uczestniczenia w testach tej modyfikacji.
Ja również pozwole sobię zaprosić was Gothicowe Świry do odwiedzenia mojego kanału i uczestniczenia w najbliższych transmisjach, na których to Sythera będzie ogrywana.
Gramy w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i niedziele. Przeważnie zaczynamy o godzinie 19.30 i seria z tej gry potrwa pewnie z tydzień. :)
Potestujemy, pogramy, piwo wypijemy, będzie się działo! 

jak to pobrac ?

Gdy tylko mod(wersja z dubbingiem) zostanie wydany, będzie można go pobrać. (Jak wyżej napisał Quasch, pozostała jedna tura testów.) U Wagona trwa aktualnie stream przedpremierowy i można obejrzeć. ;)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości