Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dubbing do animacji gothicowej

Szukam głosów do mojej serii animowanej z gothica.

Miejscem akcji jest kolonia górnicza, choć bez postaci znanych z gry. Bardziej polityka i spiski; niż przygoda, potwory i tajemniczy artefakt. Jako że będzie to miało charakter odcinkowy, to mogą się pojawić przerwy między nagraniami. Jest sporo postaci epizodycznych, jeśli ktoś wolałby jednorazowo coś nagrać i nigdy mnie więcej nie widzieć na oczy. Póki co szukam tylko do męskich ról.

Dialogi do próbki głosu najlepiej z jakiegoś wiedźmina czy gry o tron. W wiadomości warto też dać swój nick/imię (tak jakbyście chcieli widnieć w ewentualnych napisach końcowych), a także dobrze by było podać więcej niż jeden sposób kontaktu z wami. 
Jeżeli znasz kogoś kto się tym zajmuje hobbystycznie i chciałbyś go polecić, to tez możesz napisać.
Przed każdym odcinkiem będę prawdopodobnie odświeżał temat, szukając uzupełnień obsady.

Kontakt (w kolejności od góry, gdzie najlepiej):
Discord: Ing#1959
Forum
i ewentualnie na E-mail (łatwo można nie zauważyć albo pominąć): johaningeborgmax@gmail.com (w tytule <nick/imię> - dubbing)
Odpowiedz

Wciąż aktualne.
Odpowiedz

Wygląda to bardzo dobrze. Czy poza kwestią dubbingu prace posuwają się jakoś naprzód?
Odpowiedz

Całkiem dużo jest już zrobione, więc idzie.
Odpowiedz

Odświeżam
Odpowiedz

Mogę ewentualnie pomóc przy dubbingowaniu postaci, jeśli czas mi na to pozwoli. Skontaktuj się ze mną na PW.
Odpowiedz

Aktualne?
Odpowiedz

Aktualne?
Odpowiedz

Tak
Odpowiedz

Aktualne?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości