Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pakiet Ninja by mud-freak

Gdybym nie sprawdzał, tobym nawet tych screenów nie zrobił. Nie ma się czego obawiać.

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Można by też dodać addon z tym czarem - https://www.worldofgothic.de/?go=moddb&a...ileID=1331 (blink)
Odpowiedz

Pakiet, ktory dodaje opcjonalny sprint, tez bylby chyba spoko
Odpowiedz

Niestety, ale telekineza, lewitacja i tego typu rzeczy będą należeć do tak zwanych „zakazanych” patchów. Jest zbyt wiele scenariuszy, w których przyniosłyby one efekt przeciwny do zamierzonego. Żeby zilustrować dlaczego:

„Jak to, ten przedmiot miałem zdobyć dopiero w następnym rozdziale? Dlaczego główny wątek nie chce ruszyć? Ale chujnia, a ja już nie mam innego zapisu… rzucam tego moda w cholerę.”

„Jej, zdobyłem najlepszą broń już w pierwszym rozdziale! Teraz gra jest dla mnie za łatwa… A, dam se spokój.”

Nie wspominając o odwiedzaniu pewnych miejsc przedwcześnie, dlatego o takich rzeczach twórca modyfikacji powinien decydować osobiście. Na własne ryzyko.

Przy okazji mamy dwa następne patche autorstwa Bloodfly91:

ShowGameTime

Pokazuje czas i dzień w grze bez aktywowania marvina czy zaglądania do dziennika (w lewym górnym rogu).

Download: Klik

BetterTorches

Możemy wyciągać i chować pochodnię za pomocą skrótu klawiszowego (u mnie to było pod T), dzięki czemu nie musimy się martwić, że nie mamy innej w ekwipunku. Warto również wspomnieć, że pochodnia nie znika z rąk po wczytaniu gry.

Odpowiedz

(19-12-2019, 15:12)Quasch napisał(a):  Niestety, ale telekineza, lewitacja i tego typu rzeczy będą należeć do tak zwanych „zakazanych” patchów. Jest zbyt wiele scenariuszy, w których przyniosłyby one efekt przeciwny do zamierzonego. Żeby zilustrować dlaczego:

„Jak to, ten przedmiot miałem zdobyć dopiero w następnym rozdziale? Dlaczego główny wątek nie chce ruszyć? Ale chujnia, a ja już nie mam innego zapisu… rzucam tego moda w cholerę.”

„Jej, zdobyłem najlepszą broń już w pierwszym rozdziale! Teraz gra jest dla mnie za łatwa… A, dam se spokój.”

Nie wspominając o odwiedzaniu pewnych miejsc przedwcześnie, dlatego o takich rzeczach twórca modyfikacji powinien decydować osobiście. Na własne ryzyko.

Przy okazji mamy dwa następne patche autorstwa Bloodfly91:

ShowGameTime

Pokazuje czas i dzień w grze bez aktywowania marvina czy zaglądania do dziennika (w lewym górnym rogu).

BetterTorches

Możemy wyciągać i chować pochodnię za pomocą skrótu klawiszowego (u mnie to było pod T), dzięki czemu nie musimy się martwić, że nie mamy innej w ekwipunku. Warto również wspomnieć, że pochodnia nie znika z rąk po wczytaniu gry.

Nie no, ale co to znaczy zakazany patch i dlaczego miałby ingerować w to co gracz  chciał by mieć. Zawsze można dać sobie jakieś zakazy, typu jeśli nie jestem w stanie dostać się do jakiegoś przedmiotu a moge go podniesc telekineza, to tego po prostu nie robie. I nie dodanie tej telekinezy z takiego powodu jest dla mnie troche glupie, mimo ze rozumiem co ma na mysli, ale to wszystko zalezy od graczy, jesli ktos uzylby telekinezy w taki sposob to podczas grania w moda tez uzylby marvina zeby po to sie dostac. Eh zirytowalem sie, nie da sie go namowic na te telekineze? Jak omine kolejny szczaw krolewski to nie wytrzymie XD
A pozatym to taki regen many, a może tworca moda nie zyczy sobie regenki bo psuje to balans, ale i tak sobie wgram i dam że działać bedzie od 1 many. No to jest bez sensu. To są opcjonalne patche dla graczy by grało się przyjemnie. Lewitacja rozumiem no ale telekineza? xd
Odpowiedz

No nie wiem, co ci powiedzieć. Na WoG-u praktycznie wszyscy byli przeciwni, więc tak pewnie zostanie. Ja mam do tego całkowicie neutralne podejście.

Tymczasem Bloodfly91 wydał kolejnego patcha.

ChangeGangart

Coś, co powinno się znaleźć chociaż częściowo już w podstawce, czyli zmiana stylu chodzenia. Jednym kliknięciem możemy się przełączać pomiędzy różnymi stylami.

Odpowiedz

(22-12-2019, 05:19)Quasch napisał(a):  No nie wiem, co ci powiedzieć. Na WoG-u praktycznie wszyscy byli przeciwni, więc tak pewnie zostanie. Ja mam do tego całkowicie neutralne podejście.
W takim razie raczej sie ich nie przegada, chociaz mysle ze ich argumenty latwo mozna by bylo skontrowac, ale jesli juz sie upra to pewnie po ptokach. Szkoda, dawno takiej zajawki nie mialem do czegos nowego w gothicu jak wlasnie mozliwosc dodania tej telekinezy, tym bardziej w modach gdy mamy do czynienia z jakims nowym obszarem.
Odpowiedz

Czy wszystkie te mody zostaną dodane na Spine? Bo z tego co widziałem to nie ma wszystkich, oraz czy jeśli wgram je osobno (nie przez Spine) to będą działać z Atariarem?
Odpowiedz

Raczej nie ma co liczyć, że na Spine będzie wszystko. Jeśli jakaś modyfikacja nie ma zaimplementowanej danej rzeczy, to tak, będzie działać.

Odpowiedz

@Quasch czy ta rengenka many ma jakieś ograniczenia? jeśli wkleję wartość podstawową(tak jak na przykładzie) to odpala mi się regen 3 co dwie sekundy, później co gdzie bym nie wpisał nagle w grze będzie 1 na sekunde, dopiero przywrócenie wartości podstawowych sprowadza regenkę na 3 na sekunde. Jak ma wyglądać ten wzór jeśli przykładowo chciałbym mieć regenerację 6 many co dwie sekundy? Bo bawię się tym od kilkudziesięciu minut i nie ogarniam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości