Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt Maskarada - Wiedźmin 1

Okej. Dzięki. W takim razie pobieram Wieśka.
Odpowiedz

Kocham Wiedźmina 1 jest to moja ulubiona część pod względem klimatu oraz dialogów :D już instaluje i mam zamiar przejść dzisiaj w całą noc :D
Odpowiedz

Czytałem gdzieś, że Wiedźmin 1 jest rozdawany za darmo (cyfrowo ofc.), jakby kogoś to zainteresowało, a nie wiedział...
Odpowiedz

(25-01-2020, 22:30)Fabiosek napisał(a):  Czytałem gdzieś, że Wiedźmin 1 jest rozdawany za darmo (cyfrowo ofc.), jakby kogoś to zainteresowało, a nie wiedział...
Na GoGu można za darmo dostać instalująć Gwenta :)
Odpowiedz

Jeszcze mam pytanie gdzie to zainstalować bo jak instaluje w folder wiedźmina to nie mam tego w przygodach.
Odpowiedz

A instalka ci sama tego nie wybrała? To trzeba zainstalować do Dokumenty/The Witcher. Powinny tam też być inne przygody w formacie .adv.

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

No ona mi wybierała dokumenty, ale myślałem, że to trzeba w folder gry i zmieniałem. ^^
Odpowiedz

Instalator jest zautomatyzowany, sam odnajduje grę i wrzuca pliki gdzie trzeba. Jeśli byłyby problemy proszę sygnalizować. Przygotujemy wersję do manualnej instalacji.

edit:

Na serwisie Mod DB zamieszczona została dodatkowa wersja Maskarady 1.0 do instalacji ręcznej m.in. dla użytkowników systemu Windows XP oraz dla tych co nie chcą używać wersji .exe z automatyczną instalacją.

https://www.moddb.com/mods/masquerade/do...on-version
Odpowiedz

Ja już mam wszystko zainstalowane, ale najpierw przechodzę jeszcze raz podstawową wersję gry z rozszerzeniem. Potem ogarnę ten wasz dodatek. :)
Odpowiedz

Może zagranie w Maskaradę kogoś przekonało do pomocy w wydaniu wersji międzynarodowej? Poszukujemy osób do tłumaczenia z polskiego na język angielski.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości