Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(02-11-2019, 14:00)Orik napisał(a):  Muszę o to zapytać. Przywrócili AI z G2?

Ponoć tak. Jeszcze nie dostałem plików, żeby nanieść poprawki na polską wersję.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

To dobrze, jak pisałem z jednym z twórców na PW to powiedział, że nie będą już tego robić xD. Najwidoczniej zmienili zdanie, co jest na plus oczywiście.

PS. Jak możecie, to fajnie byłoby poprawić tę kwestię, w której główny bohater mówi "Pacho" zamiast "Paczo", bo mocno to wybiło z immersji podczas rozrywki i nawet zażenowało troszkę, od razu przy okazji spatchowanej wersji byłoby to dobre, a nie jest to chyba dużo. :D
Odpowiedz

Mam problem z budowaniem mebli itd.- na początku działało, a po wczytaniu gry nie mogę już budować, a w lewym górnym rogu wyświetla się wiecznie napis "Kliknij lewy przycisk myszy, żeby zacząć budować. System pack, itd. wgrany.
Odpowiedz

A masz przy sobie materiały
Odpowiedz

Rzecz w tym że nie mogę się już dowiedzieć jakie materiały mi potrzebne, bo nie pojawia się okienko przy budowaniu.
Odpowiedz

A stoisz pod odpowiednim kątem?
Odpowiedz

To jest akurat bug, który pojawia się nielicznym. Twórcy sami nie wiedzą, co to powoduje.

Odpowiedz

To budowanie jest słabo zrobione. Twórcy powinni zrobić to w formie okna dialogowego, jak z piłowaniem. Wyglądałoby lepiej i nie byłoby zbugowane.
Odpowiedz

(10-01-2020, 09:56)Quasch napisał(a):  To jest akurat bug, który pojawia się nielicznym. Twórcy sami nie wiedzą, co to powoduje.

Cholera. A wiadomo czy zrestartowanie rozgrywki to naprawia? Bo trochę głupio byłoby nie móc przejść takiego porządnego moda przez jeden feature.
Odpowiedz

Nie musisz zaczynać gry od nowa. Budowanie nie jest potrzebne do żadnej z głównych misji. Chyba że zmienili w najnowszej wersji, że Darrion jest konieczny, tego jeszcze nie sprawdzałem.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości