Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

Grałem w to jakiś czas temu i miałem to szczęście, że natrafiłem na nie przypadkowo. Nie wiem czemu, ale kojarzą mi się dwa miejsca. Pierwsze to na górze (trzeba sie wspiąć po skałach) tam, gdzie kopacz (nie pamiętam imienia) zmęczony życiem w obozie chce się osiedlić. Żeby tam dojśc wyjdź południową bramą z obozu, skręć w prawo i idż ciągle przy skałach po lewej stronie. Kopacz powinien stać na dole. W ogóle ten kopacz w podstawce już był w tej jaskini na górze, więc powinieneś bez problemu tam trafić.

Z kolei drugie miejsce, to właśnie gdzieś tam na drodze do cieniostwora, gdzie szło się za tym myśliwym, co zlecał to zadanie na ziele. Chociaż wydaje mi się, że skoro tam byłeś, to raczej tego ziela tam nie ma, więc wydaje mi sie, że bardziej prawdopodobna jets ta pierwsza opcja. Jak nie znajdziesz, to jeśli dobrze pamietam zawsze można je kupić u gościa, ktory kręci się przy starej kopalni.
Odpowiedz

CHYBA skończone... koniec następuje po walce z winstonem? dalem notatki bulitowi i mnie wywaliło do menu. Macie filmik końcowy? I o co chodzi z tymi ścieżkami, którymi można przejść fabułe.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości