Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

Zadanie "Męskie zajęcie". Ściąłem już 5 drzew w tym lesie drwali i żadne już mi się nie podświetla, a mimo to nie mogę powiedzieć Markowi o wykonaniu zlecenia. Bug, czy coś robię nie tak?
Odpowiedz

A mówił ile drzew jest do wycięcia? Po rozpoczęciu zadania chyba się "pojawią", nawet jeśli wcześniej je tam w okolicy lasu wyciąłeś. Zadanie powinno się dać normalnie wykonać, ale nie pamiętam czy była tam istotna ilość. Jeśli nie mówił nic, to jeszcze poszukaj.
Odpowiedz

Mówił, w dzienniku również jest napisane, że mam ściąć cztery drzewa. Zadanie rozpocząłem zanim wyciąłem cokolwiek w lesie, więc nawet gdyby miały się pojawić dopiero wtedy, to zapewne i tak bym je ściął.
Odpowiedz

Po każdym ścięciu drzewa pojawia się wilk, nie wiem czy w czymkolwiek ta informacja pomoże, ale bodajże cztery wilki musisz pewnie zabić, bo może taki jest też warunek w skryptach lub po prostu na tej zasadzie sprawdza.
Odpowiedz

Unikałem wilków, w momencie wykonywania zadania były dla mnie zbyt mocne. Pokonanie ich rzeczywiście pomogło, dzięki.
Odpowiedz

Da się przejść pod zręke ? Wiem że coś tam trzeba przejść melee ale ogólnie to chcę zagrać łucznikiem

[Obrazek: comment_6QF5vikv4fUxxQ5ufs5T0WDpYEXBqEzR.gif]
Odpowiedz

Pewnie nie zbyt mądre pytanie ale jak tu działa kradzież kieszonkowa? Chce okraść dextera dla zadania a brak jakiejkolwiek opcji.
Odpowiedz

Tak jak w Gothicu 1, bo system jest z G1. Musisz mieć aktywne skradanie, zajść go od tyłu i wcisnąć bodajże CTRL.
Odpowiedz

W jaki sposób można dołączyć w drugim rozdziale do obozu Quentina?

Ścieżka Nyrasa wydaje się mnie zamykać w zakończeniu z Cipherem.
Odpowiedz

Cały czas podczas ładowania gry wywala mi ją w ekranie ładowania i wyskakuję taki oto błąd.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości