Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

Już działa :D
Odpowiedz

OK zobaczyłem strumyk od Wagona i chętnie wrócę do Gothicka, ale jak to zainstalować???
Zainstalowałem Gothic 2 bez NK i skopiowałem zawartość folderu Cienie do głównego katalogu z gra i nic.
Czy ja muszę jeszcze coś skopiować lub zainstalować???
Odpowiedz
Question 

Witam.
(tu chwalonko, chwalonko wiadomo, świetna robota :) )

Czy Mariusz nie powinien czasami wziąć ode mnie książki Poezja Myrtańska, którą znalazłem w którejś ze skrzyń?
To ten co chce odnowić swoją kolekcję książek.
Mając książkę w inwentory podchodzę do niego zagadać ale niema żadnej opcji rozmowy na jej temat.
Odpowiedz

(23-09-2019, 09:32)Taiczo84 napisał(a):  OK zobaczyłem strumyk od Wagona i chętnie wrócę do Gothicka, ale jak to zainstalować???
Zainstalowałem Gothic 2 bez NK i skopiowałem zawartość folderu Cienie do głównego katalogu z gra i nic.

Może zacznijmy od tego: "Jest to mod do G2NK". rolleyes
Odpowiedz

(23-09-2019, 09:55)XAN7 napisał(a):  
(23-09-2019, 09:32)Taiczo84 napisał(a):  OK zobaczyłem strumyk od Wagona i chętnie wrócę do Gothicka, ale jak to zainstalować???

To może jakaś instrukcja krok po kroku jak to zainstalować???
Może być wersja ze Steam Gothic II Gold Edition??? Bo zainstalowałem to przerzuciłem pliki i nadal nic.

ps. EDIT dobra już nie ważne. zapomniałem, że trzeba mieć playerkita zainstalowanego.
Odpowiedz

(23-09-2019, 09:58)Taiczo84 napisał(a):  

Może być wersja ze Steam Gothic II Gold Edition??? Bo zainstalowałem to przerzuciłem pliki i nadal nic.

ps. EDIT dobra już nie ważne. zapomniałem, że trzeba mieć playerkita zainstalowanego.

A już poświęciłem te 5 minut na napisanie dla Ciebie instrukcji. No nic, może przyda się komuś innemu:

Jeżeli próbujesz odpalić modyfikację na Windows 10, to:

1. Pobierasz ze Steam Gothic II: Gold Edition (zawiera w sobie dodatek Noc Kruka).
2. Instalujesz "Gothic2_fix-2.6.0.0-rev2.exe" w katalogu, w którym znajduje się Twój Gothic 2 NK.
3. Instalujesz "Gothic2_PlayerKit-2.8.exe" w katalogu, w którym znajduje się Twój Gothic 2 NK.
4. Instalujesz "G2NoTR-SystemPack-1.7.exe" (koniecznie zaznaczamy wersję polską ptaszkiem) w katalogu, w którym znajduje się Twój Gothic 2 NK.
5. Kopiujesz wszystkie pliki modyfikacji (tutaj zaskoczenie...) też do katalogu, w którym znajduje się Twój Gothic 2 NK.
6. W głównym katalogu z grą przechodzisz do katalogu "System" i z uprawnieniem administratora włączasz "GothicStarter.exe".
7. Zaznaczasz modyfikację "Cienie przeszlosci" i kilkasz "Graj".
8. Enjoy!

PS Domyślny katalog z grą: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Gothic II\
Wszystkie fix'y znajdziesz tutaj: Gothic fix
Odpowiedz

Mariusz weźmie tylko te, które nazywają się "Ciekawa książka ". Wszystkie znajdziesz na zamku (ogólnodostępne, nie w skrzynkiach).
Odpowiedz

(23-09-2019, 10:28)XAN7 napisał(a):  
(23-09-2019, 09:58)Taiczo84 napisał(a):  

A już poświęciłem te 5 minut na napisanie dla Ciebie instrukcji. No nic, może przyda się komuś innemu:

Jeżeli próbujesz odpalić modyfikację na Windows 10, to:

1. Pobierasz ze Steam Gothic II: Gold Edition (zawiera w sobie dodatek Noc Kruka).
2. Instalujesz "Gothic2_fix-2.6.0.0-rev2.exe" w katalogu, w którym znajduje się Twój Gothic 2 NK.
3. Instalujesz "Gothic2_PlayerKit-2.8.exe" w katalogu, w którym znajduje się Twój Gothic 2 NK.
4. Instalujesz "G2NoTR-SystemPack-1.7.exe" (koniecznie zaznaczamy wersję polską ptaszkiem) w katalogu, w którym znajduje się Twój Gothic 2 NK.
5. Kopiujesz wszystkie pliki modyfikacji (tutaj zaskoczenie...) też do katalogu, w którym znajduje się Twój Gothic 2 NK.
6. W głównym katalogu z grą przechodzisz do katalogu "System" i z uprawnieniem administratora włączasz "GothicStarter.exe".
7. Zaznaczasz modyfikację "Cienie przeszlosci" i kilkasz "Graj".
8. Enjoy!

PS Domyślny katalog z grą: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Gothic II\
Wszystkie fix'y znajdziesz tutaj: Gothic fix

Dzięki za poświecenie czasu. Bo ja tylko PlayerKita zainstalowałem reszty nie. Tak więc twój post przyda się.
Odpowiedz

Jak wyłączyć losowy zamek w skrzyniach. I tak nie odpuszczę i będę robił load aż otworzę więc czemu mam marnować swój czas.
Odpowiedz

Nie da się tego zrobić. To jest wymuszone przez modyfikację, zmiana w ini też nic nie da. Szyfry są dosyć proste, w zasadzie nie trzeba praktycznie otwierać skrzynek w tym modzie, by go ukończyć, ale warto zaopatrzyć się w kilka wytrychów.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości