Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

Temat ten służy pomocy graczom, którzy mają różnorakie problemy z przejściem tudzież modyfikacją.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

jak zainstalować tego moda?

ps: Problem rozwiązany :)
Odpowiedz

(22-09-2019, 19:55)MrSheltt napisał(a):  jak zainstalować tego moda?

Otwórz folder "Cienie" wypakuj 3 foldery do głównego katalogu gothic 2. Foldery "data" "system" oraz "_work".
Odpowiedz

Siemanko, nie wie ktoś jak ogarnąć tego questa "niewinność"? Jak kolwiek nie pogadam zawsze mówi że nie wystarczy mam już ogarnięty strzępek, pogode, skrzynke
Odpowiedz

(22-09-2019, 20:08)sc00r3 napisał(a):  Siemanko, nie wie ktoś jak ogarnąć tego questa "niewinność"? Jak kolwiek nie pogadam zawsze mówi że nie wystarczy mam już ogarnięty strzępek, pogode, skrzynke

Tak. Musisz na początku porozmawiać z każdym na miejscu, potem każdy przedmiot, który tam jest zdobyć (ze skrzynki nie trzeba, by wykonać to zadanie), a następnie podsumować wszystko w rozmowie. Musisz wybierać odpowiednie opcje dialogowe, poza tym nie wszystkie są odpowiednie. W rozmowie z Guyem będziesz mógł sprawdzić czy wszystko to, co powiesz będzie poprawne. Poprawniej kolejności nie pamiętam.
Odpowiedz

Tak coś czułem, że pierwsze pytanie pojawi się właśnie z tym zadaniem. :D
Niektóre kwestie dają punkt ujemny, niektóre dodatni. Kluczowe tutaj jest to, żeby mieć przynajmniej cztery na plusie. W spoilerze masz te, które są dobre:

— Ten skrawek materiału nie należy ani do Ingora, ani do zmarłego.
— Ingor był tego wieczoru zbyt wstawiony, żeby móc kogoś zajść od tyłu.
— Ingor nie trzyma kosztowności ani przy sobie, ani w kufrze.
— Denat musiał przebywać w chacie jeszcze przed burzą.
— Ktoś ukrył się za szafką.

Odpowiedz

[attachment=105 napisał(a):Quasch pid='24602' dateline='1569175545']Program z jakiegoś powodu trzy razy się wysypywał przy 99%, co się wcześniej nie zdarzało, więc teraz instalki nie będzie. Ale wypakowanie wszystkiego do głównego folderu też nie powinno być zbytnio skomplikowane.

Taki blad mi wyskakuje przy probie uruchomienia moda.

Załączone pliki
.png error.PNG Rozmiar: 6.92 KB  Pobrań: 2,396
Odpowiedz

Zainstalowałeś moda na Gothica 1, prawda @yerewan XD? Też sobie dopiero po chwili przypomniałem, że jest on do dwójki :D
Odpowiedz

Magazyn koło areny to jest ten budynek co na górze ma widownie?
Odpowiedz

(22-09-2019, 21:40)sc00r3 napisał(a):  Magazyn koło areny to jest ten budynek co na górze ma widownie?

Tak.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości