Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Cienie Przeszłości PL — Opis modyfikacji

Nie sądziłem że jestem tak blisko zakończenia, naprawdę świetny mod, szkoda że tak krótki. Dzięki za pomoc, po wpisaniu w konsolę strażnik pojawił się w odpowiednim miejscu. Teraz oczekiwanie na Dzieje Khoronis, oby zgodnie z zapowiedziami wypuścili je w tym roku.

Pozdrawiam!
Odpowiedz

No i dzisiaj rocznica premiery. Jak to wszystko wolno leci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chcecie wiedzieć, co Diego rozpamiętuje każdej nocy w podstawce, to zalecamy zapoznać się z tym dziełem.

[Obrazek: Q7M6Ark.jpg]
Odpowiedz

Czy wersja na Spine to 1.2? Dzisiaj właśnie zaczynam po raz pierwszy moda i zastanawiam sie czy klasyczny download czy spine.
Odpowiedz

Tak, wszędzie jest wersja 1.2, nowszej nie będzie.
Odpowiedz

" nowszej nie będzie."  to dla mnie naturalne, zadałem pytanie bo według Spine ostatnia akutalizacja byla wtedy co data premiery. Wszyscy wiedzą jak Spine lubi sobie dworować :D
Dzieki za informację
Odpowiedz

No nie działa najlepiej ta data aktualizacji, to fakt. :P
Odpowiedz

Czemu nie mozna pobrać moda?
Odpowiedz

(01-11-2020, 22:28)koksk2 napisał(a):  Czemu nie mozna pobrać moda?
Można, link działa normalnie.
Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki może Ci ruszy.
Odpowiedz

(01-11-2020, 22:34)Nuxemo napisał(a):  
(01-11-2020, 22:28)koksk2 napisał(a):  Czemu nie mozna pobrać moda?
Można, link działa normalnie.
Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki może Ci ruszy.
Niepomogło, pojawiasię komunikat :
"Niestety, obecnie nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku. Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem domeny."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości