Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Cienie Przeszłości PL — Opis modyfikacji

Robin spoko ziomek, polecam tego Allegrowicza.
Odpowiedz

(26-02-2020, 22:46)Fabiosek napisał(a):  Robin spoko ziomek, polecam tego Allegrowicza.
A dziękuję, miło mi  blush
Odpowiedz

Spoko mod jak do tej pory bez żadnych bugów w grze .
Odpowiedz

Gratulacje dla @Gothablo, który jako jeden z nielicznych odblokował ukryte zakończenie — i to za pierwszym podejściem.
https://www.youtube.com/watch?v=MlGiOSu1uPg#t=4h20m35s
Nie wiem, czy świadomie, czy nie, ale liczy się efekt.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

To ono jest ukryte? Ja też je miałem podczas testów :P

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]
Odpowiedz

No tak, tak je twórcy określają, bo trzeba spełnić do niego określone warunki. W przeciwnym razie u Bullita odpali ci się to outro, w którym już do końca zostajesz Strażnikiem. 
Jednym z warunków jest pomóc mimo wszystko Kopaczom, kiedy mamy ku temu okazję, a większość woli na przykład postraszyć Brama i mieć to z głowy, niż budować dla niego chatę.

Odpowiedz

Ja myślałem, że chodzi o to, by wykonać wszystkie zadania dla Quentina.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]
Odpowiedz

Warunki są takie:

— Przyjąć ofertę Gomeza (przy rozmowie z Diego).
— Pomimo tego pomóc Kopaczom, kiedy mamy ku temu okazję.
— Wykonać wszystkie zadania u Quentina.
— W rozmowie z Bullitem i (lub?) Winstonem być po stronie Kopaczy/wyrazić wątpliwości.

Czyli łatwo można coś pominąć.

Odpowiedz
Thumbs Up 

Właśnie skończyłem, bez żadnych błędów :) Panowie gratulację, pełna profeska, dubbing na poziomie normalnej gry. Niektóre zadania naprawdę ciekawe. Wielkie gratulację i dziękuję za możliwość pogrania. Nic, tylko żałować, że nie ma więcej takich modów.
Odpowiedz

Również ukończyłem dzisiaj modyfikację. Dawno nie grałem w nic, co by mnie tak wciągnęło w rozgrywkę. Poziom szczegółów, ogólnie przedstawienie dobrze znanego nam przecież świata stoi w tej produkcji na najwyższym poziomie. Bardzo pomaga przy tym także dubbing, który do tej pory uważałem za element raczej dodatkowy, ale po tej rozgrywce mocno zmienię swoje zdanie. Moda ukończyłem osiągając ,,trzecie'' zakończenie za pierwszym podejściem. Dziękuje za spolszczenie i profesjonalny dubbing!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości