Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Na uchodźstwie PL

No to zainstaluje wszystko jeszcze raz
Odpowiedz

Za pierwszym razem najwyraźniej źle mi się coś pobrało dzięki za pomoc
Odpowiedz

Świetny mod
Odpowiedz

(19-08-2019, 02:31)Quasch napisał(a):  Uruchom jako Administrator. Ewentualnie wyłącz antywirusa, bo może coś niepotrzebnie blokuje.

Antywirus, widnows defender wszystko wylaczone a wciaz nie moge uruchomic instalatora. I tak juz daje sobie spokoj z tym modem, ale mimo wszystko ciekawy jestem dlaczego tak sie dzieje.
Odpowiedz

Doskonały profesjonalny dubbing  dobry i z przyjemnością zagram jeszcze raz od początku :)
Odpowiedz

@yerewan, spróbuj uruchomić jako administrator oraz ustawić zgodność z systemem Windows 98/Windows ME, ewentualnie XP. Kiedyś pewna osoba miała ten sam problem z uruchomieniem instalatora (na Windows 10) i jej to pomogło, a instalator był chyba ten sam, który tutaj (tym samym programem tworzony).

Ewentualnie mógłby ci ktoś podrzucić moda w formie do wrzucenia, czyli np. rarze.
Odpowiedz
Heart 

Modyfikacja fajna, szkoda tylko, że taka krótka, czekam na więcej bo brakuje takich modów.
Dubbing świetnie zrealizowany, dobra robota!
Zapraszam na malutką recenzję tej gry, którą ostatnio zrealizowałem.
GOTHIC 2 - NA UCHODŹSTWIE / RECENZJA MODYFIKACJI! (FILM)

Odpowiedz

Fajny modzik, szkoda tylko, że tak krótki. Sądziłem, że będzie trochę dłuższy. Niemniej, tego mi było trzeba po kilkumiesięcznej rozłące z Gothicem :D
Kolejny raz muszę pochwalić polski dubbing, świetna robota.
Generalnie warto zagrać. Zwałszcza, jak ktoś szuka niedługiego moda na jeden wieczór. Na taką okoliczność jest idealny :)
Odpowiedz

wiadomo coś o wznowieniu prac nad kontynuacją?
Odpowiedz

Kontynuacji nie będzie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości