Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1/G2NK] Panker Mod Mix 2.0

@LonelyHero Tak.
Odpowiedz

@Panker, czy można by było liczyć na wrzucenie alternatywnego skórzanego pancerza w wersji Lhiverowej? Strasznie chciałbym w nim pociupać, ale nie ogarniam za bardzo jak to sobie samemu przenieść. Najlepiej jakby nie nosili go bandyci tyko, żeby ta konkretna wersja była do kupienia tylko i wyłącznie od Mattea.
Odpowiedz

@MaartenVaanThomm Można, jeśli znajdę chęci i czas. Co do tego: "Najlepiej jakby nie nosili go bandyci tyko, żeby ta konkretna wersja była do kupienia tylko i wyłącznie od Mattea." - aby to zrobić trzeba już modyfikować skrypty, a mod w założeniu ma nic z nimi nie robić.
Odpowiedz

(19-11-2020, 19:19)Panker napisał(a):  @MaartenVaanThomm Można, jeśli znajdę chęci i czas. Co do tego: "Najlepiej jakby nie nosili go bandyci tyko, żeby ta konkretna wersja była do kupienia tylko i wyłącznie od Mattea." - aby to zrobić trzeba już modyfikować skrypty, a mod w założeniu ma nic z nimi nie robić.
Oki, to w takim razie jakbyś tylko model i teksturę podesłał, skrypt sobie wkleję sam. Grzebię w vdf lhivera, wyciągnąłem jakieś MDM, ale mi nie działa. Masz może pod ręką te pliki?

EDIT: Dobra, już nie trzeba. Dla potomnych:

Wystarczy wciągnąć .MDM pancerza i teksturę w .TEX. .MDM się wrzuca do anims/_compiled, teksturę do analogicznego folderu w textures. W skrypcie należy zmienić tylko visual change na nazwę tego .MDM (rozszerzenie może zostać .asc), no i kod oczywiście. Ważne, żeby nie zmieniać visuala (ten z .3ds), bo wtedy nie działa. Bułka z pasztetem. Jak ktoś chce to dać w opcję sprzedaży u Mattea to trzeba zamienić kody w jego pliku z dialogami. Tak samo można w niego wyposażyć myśliwych, którzy noszą zwykłą wersję. Prasujemy i to tyle.

Dzięki
Odpowiedz

Podzielenie paczki tekstur na oddzielne .zipy, foldery, etc. nie wchodziłoby w grę?
Odpowiedz

@Rajzen Na ten moment raczej nie, może w następnej aktualizacji (jeśli w ogóle będzie). A właściwie to, czemu tak byś chciał?
Odpowiedz

(21-11-2020, 20:09)Panker napisał(a):  @Rajzen Na ten moment raczej nie, może w następnej aktualizacji (jeśli w ogóle będzie). A właściwie to, czemu tak byś chciał?

Słabe łącze, to trochę kiepski argument, stąd tylko pytanie, nie oczekiwałem na nie rozwiązania, paczka ma dość pokaźny rozmiar a powiedzmy pobieranie nowych aktualizacji trochę zajmuje, dlatego nie wiem czemu ale fajnie byłoby gdyby można było pobierać tylko, bo ja wiem, tekstury i normale wyłącznie do LHivera, bardziej intuicyjnie można byłoby dobrać sobie elementy z całej paczki pod swoje preferencje, imo
Odpowiedz

@Rajzen Rozumiem. Zawsze to jakiś argument.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości