Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Ucieczka PL

mam problem ze snafem, zniknął, 1 rozdział zadania dla obozów, ma ktoś kod na przyzwanie go? standardowy z g2 nie działa
Odpowiedz

(13-09-2021, 11:51)chaffe45 napisał(a):  mam problem ze snafem, zniknął, 1 rozdział zadania dla obozów, ma ktoś kod na przyzwanie go? standardowy z g2 nie działa
Podam standardowe rozwiązywanie takich problemów:

1. Wczytać zapis, w którym jeszcze jest poszukiwany NPC
2. Włączyć Marvin Mode (dalej: M)
3. Podejść do NPCa, żeby się podświetlił
4. Włączyć konsolę, wpisać "edit focus" i kliknąć ENTER. W trakcie klikania ma być podświetlony
5. Wyświetlą się informacje o NPC, na górze jest podany jego kod
6. Wyłączyć Marvin Mode (dalej: uM)
7. Wczytać najnowszy zapis
8. M
9. Uruchomić w konsoli komendę "goto waypoint kod_npc", gdzie "kod_npc" to kod NPCa.
10. Jeśli w miejscu, do którego zostaniemy przeniesieni nie ma NPCa, to uruchomić w konsoli komendę "insert kod_npc"
11. uM

W październiku 2020 r. był duży patch, i po tym patchu gra jest mniej grywalna...

<p><br></p>
Odpowiedz

pomogło, dzięki
Odpowiedz

Panowie bo oszaleje jak naprawic blad przy kpaniu zlota wegla itp ? Zdejmuje rynsztunek i tak gre wywala, mam gothicstarter jako administrator i tak ghre wywala, co da sie zrobic ??
Odpowiedz

(14-09-2021, 11:29)chaffe45 napisał(a):  pomogło, dzięki
Proszę. To jak chcesz podziękować, to daj mi za tamtą wypowiedź punkt reputacji.

<p><br></p>
Odpowiedz

(14-09-2021, 13:10)damianut napisał(a):  Proszę. To jak chcesz podziękować, to daj mi za tamtą wypowiedź punkt reputacji.

Przyjacielu mozesz mi pomoc z tym problemem, co zrobic zeby nie crashowalo ciagle gry przy kopaniu wegla zlota rudy itp ?????
Odpowiedz

(14-09-2021, 13:13)Vincu8 napisał(a):  
(14-09-2021, 13:10)damianut napisał(a):  Proszę. To jak chcesz podziękować, to daj mi za tamtą wypowiedź punkt reputacji.

Przyjacielu mozesz mi pomoc z tym problemem, co zrobic zeby nie crashowalo ciagle gry przy kopaniu wegla zlota rudy itp ?????
Proszę, oto rada, przyjaciół nigdy za wielu: tak jak pisałem wcześniej, po patchu z 1 paźdzernika 2020 r. mod jest mniej grywalny. Radzę zainstalować poprzednią wersję, która też ma bugi, ale jest ich mniej.

<p><br></p>
Odpowiedz

gram w to pierwszy raz - widzialem u Majesa na premiere i myslalem ze jak poczekam to wszystko zostanie naprawione i chyba tak sie nie stalo :P 
mam problem z zadaniem mianowicie chodzi o przenikniecie do obozu bandytow ( zadanie z obozu Mysliwych od Gustaha czy jak mu tam )  zabilem tych dwoch cepow przy tej kopalni co byli i sciagnelem ciuchy i nawet po ich zalozeniu jak podejde pod ta ich palisade to odrazu mnie chcac lac ....jak to poprawic ? dodam tez ze nie mam sejvow przed zabiciem tych bandytow
Odpowiedz

może mi ktoś powiedzieć gdzie leży dokładnie lub podać kod na koło zębate do zadania starcie mistrzów? obszedłem gdzie się tylko dało i nic nie znalazłem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości