Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Ucieczka PL

(13-10-2020, 14:34)Sticky napisał(a):  Witam mam problem ze wspinaniem bezi nie daje rady łapać się krawędzi mimo wyuczonej akrobatyki, Nie wiem czy to bug czy zamierzona mechanika.

Niestety jest to BUG w wersji 1.1.

Musisz czekać na update albo używać MARVIN MODE do przechodzenia przez ściany.
Odpowiedz

Gdy próbuję kopać grób na cmentarzu nad obozem to kilof znika z ekwipunku.
Odpowiedz

Był bug z nieznajomym ale użyłem kodu nasz_021_nieznajomy
Odpowiedz

ludzie co ja mam zrobić, w kopalni na samym początku gry nie mogę wykopać żadnego surowca bo gre wywala??  ani brył ani kryształu, zakopanych przedmiotów tak sami. jak to naprawić?
Odpowiedz

(24-01-2021, 11:43)kuki napisał(a):  ludzie co ja mam zrobić, w kopalni na samym początku gry nie mogę wykopać żadnego surowca bo gre wywala??  ani brył ani kryształu, zakopanych przedmiotów tak sami. jak to naprawić?
Spróbuj w skrócie do GothicStartera ustawić "Uruchom jako administrator" i ustawić uruchamianie ze zgodnością z Windows XP. Mi pomogło na crashe przy kopaniu kryształów.
Odpowiedz

Ohaio, napotkałem na nieznośny i blokujący grę bug w wersji 1.1, zainstalowanej launcherem od twórców moda. Mianowicie, po wyzwoleniu kopalni marcosa, gry nie da się zapisać,  gdy probuję to zrobić, gra crashuje, i to nieważne jak daleko pójdę bez zapisywania. Po takim crashu, wczyt co prawda się pojawia, ale gdy próbuję wczytać, znów crashuje i to nie access violation, tylko zwyczajnie się wyłącza. Jakieś rady? Zależy mi na ograniu tego moda.
Edit#
Już sobie poradziłem, samo się naprawiło. :1
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości