Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Siostry PL
Pełna lokalizacja PL 

[Obrazek: 40tvSEH.png]

Opis modyfikacji:

Siostry to mod survivalowy do G2NK zrealizowany w Rosji w 2010 roku. Głównym bohaterem jest młoda dziewczyna poszukująca swojej zaginionej siostry w nieprzyjaznym środowisku nieznanej dla niej krainy. Gra składa się z czterech rozdziałów i uznawana jest w Rosji za bardzo trudną. Bohaterka odczuwa głód i pragnienie wyrażone dodatkowymi paskami na ekranie i powodujące śmierć po pewnym czasie. Musi nauczyć się już na początku podstawowych umiejętności jak gotowanie oraz zdobyć najprostsze przedmioty i narzędzia, aby móc wykonywać każdą praktycznie czynność. Ilość noszonych w inwentarzu przedmiotów zależy od ich wagi i siły bohaterki na danym etapie gry. Wprowadzono zegar pokazujący mijający czas w grze, niezbędny do podtrzymania funkcji życiowych i wykonania pewnych zadań i czynności. Bohaterka może używać szpady zadającej magiczne obrażenia, korzystać z run, które może ulepszać, a także nauczyć się alchemii, dużo bardziej zaawansowanej niż w podstawce, bowiem można tworzyć własne mikstury o specyficznym działaniu.
Modyfikacja oferuje przynajmniej kilkanaście godzin gry oraz pełne polskie udźwiękowienie [Obrazek: EHZW9GB.jpg].

Screeny:

[Obrazek: tbE2IZm.jpg]
[Obrazek: 9WlQ4ut.jpg]
[Obrazek: h0D4BQw.jpg]
[Obrazek: 1ScVaAj.jpg]
[Obrazek: IfLvBv1.jpg]

Prezentacja i próbka dubbingu:

>>>  Download   <<<

Polecamy również alternatywny download narzędziem Spine: Link.

Zanim zaczniesz narzekać na błędy typu Access Violation, zajrzyj tutaj: Klik

Credits:

Tłumaczenie: AhnBael, Memorius, metek58, smox
Korekta: AhnBael, Quasch
Grafika: Blizna
Filmy: Quasch
Testy: Freddy, Opos, Quasch, smox, ynwa
Podziękowania dla: Nefario, OwcaZagady

Kwestie dubbingu:

[Reżyseria, obróbka i implementacja] — Quasch
Główny bohater — Ytna
Agafia — Divea
Aiua — Anna „CrazyPyrka” Grygorowicz
Archip — Jorguś Pugacz
Awdiej — Patryk Śledź
Czarnoksiężnik — Michał Grzesik
Elwira — Agnieszka Wiśniewska
Emilian — Radomir „StrefaPD” Babiński
Eufrozyna — Kara
Glom — Pawlik
Jelizar — AnonimowyLektor
Lukrecja — Liz Katrin
Melania — Patrycja „Mad Neko” Gosk
Piotr — Paweł „Kazu” Wojtaszek
Porfirion — Piotr „Cearme” Czaplicki
Sylwan — Jakub Kondrat
Tatiana — Akay
Trofim — Artur Ziajkiewicz
Wasilij — Herman
Wirnieja — Katarzyna „Shiguroya” Pietras

Autorem modyfikacji jest _ZEN_.

Swego czasu @Gerard zrobił bardzo fajny poradnik, polecam: Klik

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Modyfikacja została dodana do Spine.

Odpowiedz

Dzięki! Zaraz zagram :D
Odpowiedz

Z tego co wiem ten mod to crap.
Odpowiedz

(07-04-2019, 18:53)Whitie napisał(a):  Z tego co wiem ten mod to crap.

Nie dla każdego, to fakt. Trzeba mieć stalowe nerwy.

Odpowiedz

Świetnie jest to, że ludzie wykorzystują Gothica do opowiedzenia przeróżnych historii, które z podstawową wersją gry nie maja wiele wspólnego.
Co do samego moda, lubię takie symulatory biegania, więc modyfikacje ogram na 100%. Pozdrawiam! :)
Odpowiedz

(07-04-2019, 20:12)Wagon napisał(a):  Świetnie jest to, że ludzie wykorzystują Gothica do opowiedzenia przeróżnych historii, które z podstawową wersją gry nie maja wiele wspólnego.
Co do samego moda, lubię takie symulatory biegania, więc modyfikacje ogram na 100%. Pozdrawiam! :)

Nie żeby coś, ale ja serio tego moda nie polecam do ogrywania na strumyku, nawet z twoimi umiejętnościami zajmowania widzów. Mnie przejście zajęło kilkanaście godzin, wspomagając się kodami, i robiłem to tylko po to, żeby móc ci podesłać scenki do prezentacji.
Uwierz, będzie jeszcze w czym przebierać. :D

Odpowiedz

Grałem w tego moda 3 lata temu i potwierdzam że trzeba mieć stalowe nerwy przy szukaniu niektórych przedmiotów ,wejść do niektórych lokacji ,ale dzięki poradnikowi (bardzo dobry) jest to ułatwione. Z perspektywy czasu: Całkiem nowa historia ,i gdyby nie te wielkie puste tereny to dałbym 7,5/10 a tak to 5,5/10 .
Teraz jestem zaskoczony że zrobiliście dubbing i chyba się skusze zagrać jeszcze raz .(mam nadzieje że jest DARKLIT)
Pozdrawiam .
Odpowiedz

Świetna ta jest modyfikacja
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości