Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję osób znających rosyjski do Tłumaczenia Golden Master Moda

Witam poszukuje osób które pomogły by przetłumaczyć Rosyjki Mod Golden Master (Nie mylić z golden modem) . Wiele osób pewnie zrobi pewnie teraz wielkie oczy . Przecież ten mod nie wyszedł . Ano krąży jedna wersja w sieci którą większość uważa za zepsutą/uszkodzoną przez crashe związane niby z animacjami jednak udało mi się ją uruchomić dlatego poszukuję chętnych którzy pomogli by mi ją tłumaczyć . Nie jest to najnowsza wersja tego modu ale próbując coś zagrać w wersję rosyjską z której ni czort nic nie rozumiem wychwyciłem trochę fajnego kontentu chodź by pierwotne podziemne orkowe miasto oraz wiele nowych zadań i uważam że warto przetłumaczyć nawet tą wersję bo ruskiej oficjalnej premiery to się raczej nie doczekamy a najnowsze wersje są udostępniane tylko z zamkniętym rosyjskim gronie . Niestety nie ni w ząb nie rozumiem języka rosyjskiego i poszukuję osób które mogły by pomóc z tłumaczeniem tekstu . Poniżej wrzucam fotki że nie ściemniam i owa wersja działa . Tak że jeśli są chętni którzy pomogli by przy tłumaczeniu proszę pisać w temacie.

[Obrazek: ekaCOGk.jpg]

[Obrazek: Y0qj7NZ.jpg]

[Obrazek: blXvkqr.jpg]

[Obrazek: GEDzhYO.jpg]
Odpowiedz

Staaary i przedawniony temat, ale na wszelki wypadek jeśli wciąż aktualne, mogę pomóc z tłumaczeniem. 
Mój DC: Garok#7940
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości