Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[AB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Czesć mam pytanie nie moge sprintować w grze pisze że mam kliknąść tylke ale to nic nie daje prosze o pomoc
Odpowiedz

Hej mam problem z tym modem. Zainstalowałam go przez Spine i przy odpaleniu jest błąd Acces Violation a poniżej,, Gothic II - 2,6 fix has caused to read from adress 00000000h
Ponizej jest jakaś tabelka a jeszcze niżej kolejna, gdzie są chyba nazwy plików, bardzo duża lista.
Wiem, że nie miało być innych modów przy instalacji, ale nie wiem jak je skasować.
Mam G2NK z GOG jeśli ta informacja ma jakiekolwiek znaczenie  cry
Odpowiedz

Udało mi się znaleźć opcję do usuwania starych modów i tego użyłam ale i tak nie działa dalej
A i ten komunikat pojawia się po wybraniu poziomu i ustawień
Odpowiedz

Cześć! Mam dosyć poważny problem, bo uniemożliwiający mi rozgrywkę.
Chwilę po początku gry (rozmowa z Cavalornem) gra zawiesza mi się na kilkanaście sekund. Po tych kilkunastu sekundach wszystko teoretycznie wraca do normy, ale przestają mi działać przyciski myszy - tzn. nie mogę zaatakować, wybrać nic z menu itd. Pomaga reset gry, ale później sytuacja się powtarza. Nie mam pojęcia co robić, FPSy w normie, wszystko prawidłowo zainstalowane. Wie ktoś jak temu zaradzić?
Odpowiedz

w nowej aktulizacji retruning 2.0 AB na spine nie można zacząć ani wczytać gry o co chodzi i to już od długiego czasu ktoś może to wyjaśnić?
Odpowiedz

Hej, hej!
Naszło mnie, żeby zagrać tego cudownego moda, jednak mimo jakichś 10 prób instalacji, koniec końców wyskakuje mi wciąż Access Violation. Czysty Gothic, oficjalny instalator etc. Ktoś wie co może być problemem? Dodam, że do tej pory wszystkie mody chodziły mi doskonale. smutajka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości