Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[AB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Witam,Mam problem z uruchomieniem gry Returning 2.0 AB. Wszystko zostało zainstalowane wg. instrukcji, jednakże w momencie uruchamiania gry wyskakuje mi tylko białe okno. Słychać dźwięk gry jak i poruszanie się po menu, jednakże to tyle. Ktoś pomoże ? [Obrazek: s_064.gif]
Odpowiedz

Witam otóż mam taki problem.
Mam problem z wydostaniem się z lasu assasynów. Zabiłem już Cor Kaloma, zabrałem z niego klucz ale nie ma nigdzie jego kufra w lokacji. We wcześniejszej wersji była na wierzchu skrzynia z runą do Khorinis widziałem na filmikach, a teraz żadnej skrzyni nigdzie nie ma w tej zmienionej lokacji. Byłbym wdzięczny jak by ktoś pomógł. Próbowałem chyba wszystkiego i nic nawet w tekstury próbowałem wejść żeby zobaczyć czy nie ma gdzieś tam tej skrzyni.
Odpowiedz

Pomoże ktoś? Jakiś kod na ten kufer lub na tą runę od Cor Kaloma?
Bym wczytał save z przed wejścia do tej lokacji, ale nie wiedziałem że taki bug jest tam...
A save z przed niestety nie mam. A mam już około 100h zagrane. Ktoś coś?
Pierwszy raz gram w Returninga 2.0 AB a tutaj taki bug... :D Widziałem ktoś też miał ten sam problem co ja, szukałem po necie ale odpowiedzi na ten bug nie było. 100 h stracić już nie zaczynam tego moda strata czasu za dużo bugów... a szkoda fajnie się zapowiadał.
Odpowiedz

Witam. Byłby ktoś w stanie podesłac mi link do instrukcji ustawienia 3x czasu na ab, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć?
Odpowiedz

Cześć.
Mam pewnien problem w końcówce pierwszego rozdziału.
Znalazłem trzy elementy ornamentu, pierścień został stworzony, natomiast Saturas nie chce mi go dać, bo mówi, że oczywiście go dostanę, bo na to zasługuję, ale jeszcze czeka na potwierdzenie od Vatrasa.
Vatras z kolei mówi, abym poszedł do Lorda Hagena i opowiedział o sytuacji.
Niestety Lord Hagen nie ma żadnej kwestii z tym związanej. Na pytanie o Dolinę Górniczą odpowiada, że zajmiemy się tym, jak rozwiążę wszystkie problemu Magów Wody (ta kwestia dostępna jest od samego początku).
Podsumowując: Saturas nie daje pierścienia, bo odsyła do Vatrasa, Vatras odsyła do Hagena, a Hagen mówi w kółko to samo odkąd do niego wszedłem pierwszy raz.
Pierścień oddałem już Laresowi, jestem po zebraniu członków Bractwa w karczmie Orlana.
Nie mam już żadnych misji związanych z głównym wątkiem.
Czytałem w poradniku, żę gdy Vatras skieruje mnie do Lorda Hagena, u Hagena powinien rozpocząć się nowy drugi rozdział. Nic takiego się nie dzieje.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz

a zabiłeś już dextera i przeczytałeś rozkazy kruka? i kim grasz? i gadałeś z Laresem w karczmie plus masz swój pierścień założony jak gadasz z Saturasem?
Odpowiedz

(24-02-2021, 05:45)BishopBS napisał(a):  a zabiłeś już dextera i przeczytałeś rozkazy kruka? i kim grasz? i gadałeś z Laresem w karczmie plus masz swój pierścień założony jak gadasz z Saturasem?

Dziękuję za pomoc.
Faktycznie nie zabilem Dextera, bo nie wiedziałem, że trzeba to zrobić, aby wykonać zadanie zaginionych ludzi. Myślałem, że z Dexterem będą jeszcze jakieś wątki i z czasem zapomniałem o nim.
Po zabiciu Dextera wątek ruszył.
Odpowiedz

Jak ktoś da radę rozwiązać mój problem ruszając dalej z tej lokacji jestem skłonny przelać nawet 30/50 zł. :) 100h już grałem 3 rozdział miałem, więc tak lipa od nowa zacząć grę. Nie widzi mi się to. :D 

Mam problem z wydostaniem się z lasu assasynów. Zabiłem już Cor Kaloma, zabrałem z niego klucz ale nie ma nigdzie jego kufra w lokacji. We wcześniejszej wersji była na wierzchu skrzynia z runą do Khorinis widziałem na filmikach, a teraz żadnej skrzyni nigdzie nie ma w tej zmienionej lokacji. Byłbym wdzięczny jak by ktoś pomógł. Próbowałem chyba wszystkiego i nic nawet w tekstury próbowałem wejść żeby zobaczyć czy nie ma gdzieś tam tej skrzyni.
Odpowiedz

(22-02-2021, 18:12)seba86mu napisał(a):  Cześć.
Znalazłem trzy elementy ornamentu, pierścień został stworzony, natomiast Saturas nie chce mi go dać, bo mówi, że oczywiście go dostanę, bo na to zasługuję, ale jeszcze czeka na potwierdzenie od Vatrasa.
Niestety Lord Hagen nie ma żadnej kwestii z tym związanej. Na pytanie o Dolinę Górniczą odpowiada, że zajmiemy się tym, jak rozwiążę wszystkie problemu Magów Wody (ta kwestia dostępna jest od samego początku).
Podsumowując: Saturas nie daje pierścienia, bo odsyła do Vatrasa, Vatras odsyła do Hagena, a Hagen mówi w kółko to samo odkąd do niego wszedłem pierwszy raz.
Pierścień oddałem już Laresowi, jestem po zebraniu członków Bractwa w karczmie Orlana.
Czytałem w poradniku, żę gdy Vatras skieruje mnie do Lorda Hagena, u Hagena powinien rozpocząć się nowy drugi rozdział. Nic takiego się nie dzieje.
Pozdrawiam serdecznie.
Hej, mam identyczny problem co Seba.
Niestety zabicie Dextera (i ogólnie zakończenie questów "handlarz bronia" i "gdzie są zaginieni" ) nie rozwiązuje problemu. "Nowa gra" i zostanie na szybko strażnikiem miejskim również nic nie daje (na głównym zapisie jestem nowiciuszem wody).  Tak jak u kolegi, przekazanie wiadomości o smokach Hagenowi  nie rozpoczyna u mnie Rozdziału II, kończe dialog i jest dalej Rozdział I przez co nie dostaje wiadomości od Vatrasa do Saturasa, że można mi ufać i nie moge dostać gotowego pierścienia od Saturasa. Jestem w wodnym kręgu. Komunikat "Akt I" wyskakuje na początku gry normalnie. Czy w Returnigu trzeba spełnić jakieś wymagania, żeby u Hagena rozpoczął się Rozdział II (poza przekazaniem mu wiadomości o smokach)?
Odpowiedz

(01-03-2021, 13:03)Parad napisał(a):  
(22-02-2021, 18:12)seba86mu napisał(a):  Cześć.
Pozdrawiam serdecznie.
Hej, mam identyczny problem co Seba.
Niestety zabicie Dextera (i ogólnie zakończenie questów "handlarz bronia" i "gdzie są zaginieni" ) nie rozwiązuje problemu. "Nowa gra" i zostanie na szybko strażnikiem miejskim również nic nie daje (na głównym zapisie jestem nowiciuszem wody).  Tak jak u kolegi, przekazanie wiadomości o smokach Hagenowi  nie rozpoczyna u mnie Rozdziału II, kończe dialog i jest dalej Rozdział I przez co nie dostaje wiadomości od Vatrasa do Saturasa, że można mi ufać i nie moge dostać gotowego pierścienia od Saturasa. Jestem w wodnym kręgu. Komunikat "Akt I" wyskakuje na początku gry normalnie. Czy w Returnigu trzeba spełnić jakieś wymagania, żeby u Hagena rozpoczął się Rozdział II (poza przekazaniem mu wiadomości o smokach)?
Po zabiciu Dextera prozmawiaj z Vatrasem, potem Hagen i z poworotem do Vatrasa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości