Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Jak zrobić runę teleportacji? Widziałem na filmikach, że magowie moga teleportować sie o kilka metrów do przodu. Help pls. Nie wiem w ogole czy to jakas runa jest..
Odpowiedz

(23-11-2020, 10:22)Paluszek napisał(a):  Jak zrobić runę teleportacji? Widziałem na filmikach, że magowie moga teleportować sie o kilka metrów do przodu. Help pls. Nie wiem w ogole czy to jakas runa jest..
W trzecim rozdziale, po zabójstwie Lothara, likwidujesz jego mordercę. Elementem nagrody jest ta runa (ukryta w resztkach mordercy)
Odpowiedz

Dzięki @kolololo
Odpowiedz

Pomocy! 

Co mam zrobić po rozmowie ze złotym smokiem? Gadałem już z Saturasem i nie wiem co dalej.
Odpowiedz

(26-11-2020, 11:56)Paluszek napisał(a):  Pomocy! 

Co mam zrobić po rozmowie ze złotym smokiem? Gadałem już z Saturasem i nie wiem co dalej.
odczytaj tabliczkę jaką masz w "bagażu" - pojawi się nowa kwestia w rozmowie ze smokiem
dalej wg dziennika (młot Adanosa będzie w świątyni na ołtarzu - świątynia przed Krukiem)
Odpowiedz

Dzięki @kolololo

Siemka, robie zadania Tegona wie, ktoś może czemu Kreol nie chce mnie nauczyć jezyka demonów? Dostałem od niego tylko pierścien teleportacji do jego wieży. Gada coś "Wróc jak Beliar będzie Ci sprzyjał." Jest jakas wymagana karma u Beliara, żeby mógł mnie uczyć? Mam 202 karmy. Gdy pochodzę do puplpitów w wieży Xardasa to mam komunikat " Nie mogę tego przeczytać. " Gram guru - please, help!
Odpowiedz

(27-11-2020, 23:27)Paluszek napisał(a):  Dzięki @kolololo

Siemka, robie zadania Tegona wie, ktoś może czemu Kreol nie chce mnie nauczyć jezyka demonów? Dostałem od niego tylko pierścien teleportacji do jego wieży. Gada coś "Wróc jak Beliar będzie Ci sprzyjał." Jest jakas wymagana karma u Beliara, żeby mógł mnie uczyć? Mam 202 karmy. Gdy pochodzę do puplpitów w wieży Xardasa to mam komunikat " Nie mogę tego przeczytać. " Gram guru - please, help!
Kreol uczy: za kasę lub za karmę lub musisz mieć osięgniećie "ręka beliara" ("rękę beliara" otrzymasz za dużą ilość "zlikwidowanych" przeciwników)
Odpowiedz

Witam, kończę właśnie przygodę z Returningiem z AB (wersja z listopada), niestety napotkałem na spory problem, którego rozwiązania nie mogłem znaleźć, jeśli przeoczyłem to przepraszam. Otóż jestem w 7 rozdziale, mam do zrobienia 4 questy (gram z poradnikiem) "Wola Innosa" ("Wola Beliara" już zrobiona, nie mam pojęcia co z Adanosem, bo w Świątyni Prawdy nie mogę się już pomodlić przy ołtarzu, zrobiłem to w 5 rozdziale bodaj), "Wojna z orkami", "Potężni opiekunowie orków" oraz "Opiekunowie".
Teraz po kolei, mam już wpis w dzienniku po rozmowie z Netbekiem odnośnie opiekunów orków, jednak w miejscach gdzie były smoki nie ma żadnych golemów do ubicia, generalnie nic tam nie ma, a w zniszczonej fortecy w jaskini po smoku był tylko czarny troll. Druga sprawa to "Wola Innosa". Zabiłem Śniącego, idę do Kreola, Bezi nie chce mu oddać serca, następuję kłótnia i kiedy dochodzi do walki Kreol nie otrzymuje ode mnie kompletnie żadnych obrażeń, mało tego, kiedy go trafiam to HP spada Beziemu, nie mam bladego pojęcia jak go utłuc, życie nie spada mu nawet trochę. Nie wiem czy coś przeoczyłem, czy spierdzieliłem jakiegoś questa, ale byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości