Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Potem też odblokowują się specjalne teleporty typu do Górnego Miasta / Rzeki etc .

Co do zadania Jacka , bodajże z latarnią nawiedzoną.
Odpowiedz

Czy jak planuję grać magiem, ale chciałbym porobić jak najwięcej możliwych zadań przed dołączeniem do gildii i wyczyścić jak najwięcej Khorinis, to da radę gdzieś znaleźć jakieś runy czy raczej nastawiać się na szybkie dołączenie do którejś z gildii magów żeby coś zacząć móc wybijać?
Odpowiedz

miecz
Odpowiedz

siemka, gdzie znajde ten Adamant do zbroi opiekunów? i jaka jest rożnica między zbroją światła i ciemnosci?
(02-03-2019, 22:10)Majes napisał(a):  Potem też odblokowują się specjalne teleporty typu do Górnego Miasta / Rzeki etc .

Co do zadania Jacka , bodajże z latarnią nawiedzoną.

Majes, powiedz mi proszę, czy jak oddałem Jackowi fajkę przed tym jak robiłem zadanie przeklęta latarnia, to je zepsułem? nie wiem skąd miałem wcześniej te fajkę, ale teraz przez to nie mam sie jak dowiedzieć, że to Jack zabił Stefana
Odpowiedz

Witam, mam taki problem... Dołączyłem do Klasztoru jako Nowicjusz i przy zadaniu polegającym na posprzątaniu komnat zebrałem wszystkich czterech nowicjuszy do pomocy jak i również sam użyłem miotły w jednej z komnat dostając osiągnięcie "zamiennik" lecz Parlan nadal nie przyjmuje wykonanego zadania...
Odpowiedz

A jakieś zadania na nekromante są żeby mieć opcje dialogowe o przyjęcie u Xardasa ???
Odpowiedz

Jezeli uzyles miotly i dostales osiagniecie to probuj jeszcze raz pozamiatac zapisz wczytaj wyjdz wejdz do gry musi zalaczyc

Zeby zostac nekromanta musisz powiedziec czy przyjmie Cie na nowicjusza jak tak to potem on da Ci zadania po ktorych przyjmie Cie na nekromante
Odpowiedz

Jestem w trakcie zadania horror na cmentarzu, załatwiłem nieznajomego na cmentarzu i przeczytałem jego liscik. Co dalej?
Odpowiedz

(06-03-2019, 01:35)Moltres napisał(a):  Jestem w trakcie zadania horror na cmentarzu, załatwiłem nieznajomego na cmentarzu i przeczytałem jego liscik. Co dalej?
Serio jest solucja do zadań ze zwykłego Returna 2.0 + dodatkowo zadań z AB możesz sobie samemu sprawdzić co dalej :)
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1497870430
Odpowiedz

Ja zadanie horror na cmentarzu zrobilem bez solucji wystarczyl mi sam dziennik co jak co ale spolszczenie sie przydalo dzieki chlopaki jeszcze raz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości