Gothic 2 Nostalgic Edition

Gadałem z nim kiedyś ;p Mówił że Polacy go zaczepiają i chcą skryptów, czego nie rozumiał bo możecie sobie po prostu wypakować jego plik z modem

Czyli na ten moment, spolszczenie tej modyfikacji mija się z celem? To byłby niezły "must-have" w czasie obcowania z podstawką. zmieszany

Mija. Zazwyczaj ludzie proszą nas przy każdej możliwej okazji o spolszczenie, a autor sprawia wrażenie, jakby robił łaskę, że w ogóle raczy na cokolwiek odpowiedzieć. Nie to nie, mamy co robić.

[Obrazek: TMR37rg.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

(17-03-2020, 18:52)Quasch napisał(a):  Mija. Zazwyczaj ludzie proszą nas przy każdej możliwej okazji o spolszczenie, a autor sprawia wrażenie, jakby robił łaskę, że w ogóle raczy na cokolwiek odpowiedzieć. Nie to nie, mamy co robić.
@Quasch, a ten 'yet another patch 2.5' do gothica 2? Tam niby chwila roboty żeby tekst spolszczyć a zamiast nostalgic myślę, żeby się nadał.

Pierwsze słyszę, ale po nazwie wnoszę, że to kolejny mało znaczący addon, a na tym mi nie zależy.

(17-03-2020, 20:58)Quasch napisał(a):  Pierwsze słyszę, ale po nazwie wnoszę, że to kolejny mało znaczący addon, a na tym mi nie zależy.
https://www.moddb.com/mods/yet-another-unofficial-patch

Znaczy z tego co widać zmian jest naprawdę sporo i nie jest to taki typowy addon, zawsze warto zerknąć. Ale jeśli takimi sprawami się nie zajmujecie to nie ma sprawy, może kiedyś ktoś nad tym sobie przysiądzie.

(17-03-2020, 21:03)Nuxemo napisał(a):  
(17-03-2020, 20:58)Quasch napisał(a):  Pierwsze słyszę, ale po nazwie wnoszę, że to kolejny mało znaczący addon, a na tym mi nie zależy.
https://www.moddb.com/mods/yet-another-unofficial-patch

Znaczy z tego co widać zmian jest naprawdę sporo i nie jest to taki typowy addon, zawsze warto zerknąć. Ale jeśli takimi sprawami się nie zajmujecie to nie ma sprawy, może kiedyś ktoś nad tym sobie przysiądzie.

Ale autorem tejże modyfikacji jest Polak (o nicku Czudak). Skoro nie wydał jej po polsku to sami sobie odpowiedźcie xD.

Były plany, żeby teraz zrobić testy Dirty Swamp, ale nie wypaliły, więc postanowiliśmy zapełnić ten rok jeszcze tym modem. Znowu masa ludzi nam pisze, że studia są pozamykane i nie ma gdzie tego nagrać (i tak, dalej rozchodzi się o kilka postaci). Dawno tak nie było, żebym ja nie miał czego ciąć, bo zwykle to zalega tygodniami, a nawet miesiącami. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku wszystko wróci do normy.

Skryptów jak nie było, tak nie ma, więc w drodze wyjątku postanowiliśmy przetłumaczyć moda DialogGetterem, co wiąże się z tym, że nie będziemy mogli wprowadzić żadnych zmian (takich jak ta poniżej), ale za to dostaniecie go szybciej, bo już prawie skończyłem robotę.

Uznaliśmy, że lepiej będzie go podać graczom w takiej formie niż w ogóle. Nikt tego nie będzie w całości przechodził, więc premiery można się spodziewać już za kilka dni. Macie tu jeszcze parę screenów jako zajawka.

[Obrazek: kdU053K.jpg]
[Obrazek: CBgX8pL.jpg]
[Obrazek: 39ZTn0E.jpg]
[Obrazek: Wl1Eegh.jpg]
[Obrazek: Jd1SsDm.jpg]
[Obrazek: tJIhHgA.jpg]
[Obrazek: PcVDOCK.jpg]
[Obrazek: 82hHDOB.jpg]
[Obrazek: piGkdyQ.jpg]
[Obrazek: hPRqUi6.jpg]

Dostrzegam tutaj u autora niezdrową fascynację Gothic Sequelem, co z tytułową nostalgią ma raczej niewiele wspólnego, ale z jakiegoś powodu było tym modem bardzo duże zainteresowanie. Na samym WOG-u, licząc od zeszłego roku, pobrano go prawie 10 tys. razy, co w tych czasach jest cholernie dobrym wynikiem.

Też nie rozumiem, co to ma do Nostalgii, skoro to wygląda jak jakiś mix Sequela z G2NK, a na pierwszym screenshocie wygląda to paskudnie. Te potwory to pokemony? No i nie wiem, jaka jest definicja piękności według Bezimiennego, ale córka Rhobara ma wyjątkowo paskudną gębę tak jak ta Lucia w Returningu xD.

DEMONICZNE istoty, panie. A ten tekst to bardziej prześmiewczy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości