Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Legend of Ahssûn (DE)

No dobra, panie i panowie, jak ktoś jest chętny, to Lord Sargon przygotował właśnie angielskiego translate-patcha: Link

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Rozpocząłem przygodę z modyfikacją i na samym początku porwał mnie świetny klimat i ładnie wykonane miasto.
Odpowiedz

Szczerze? Jeszcze nigdy nie grałem w lepszą modyfikację.
Moim zdaniem żaden mod nie dorasta do pięt Legend of Ahssun.
Obecnie testuję moda mam już dobrych kilka godzin za sobą.
W przyszłym tygodniu zabieram się za to cudo raz, a dobrze :D
Odpowiedz

Też dołożę swoje 3 grosze :D Mod prezentuje się świetnie , moim zdaniem będzie to jak na razie najlepszy mod do Gothica, pograłem troche na translate angielskim i wygląda to wszystko naprawdę porządnie :D Miło by było zobaczyć spolszczenie żeby w pełni nacieszyć się tą modyfikacją :D
Odpowiedz

Mod wydaje się wykonany bardzo ciekawie, mam nadzieję, że to 15 lat pracy nie poszło na marne. Myślę, że to może być najlepszy mod nie rozszerzający podstawki, a opowiadający całkiem nową historię w całkiem nowym świecie. Według mnie brakuje takich modów, szczególnie tak dużych. Sądzę, że wielu graczy uważa podobnie. Bardzo bym chciał ujrzeć kiedyś spolszczoną wersję tej modyfikacji. Pozdrawiam. :)
Odpowiedz

Jeśli upiecze się 40 mięsa za pomocą opcji Upiecz 10 kawałków mięsa x4 i potem otworzy się mapę, to znika ona z ekwipunku xdd sprawdzałem kilka razy w różnych wariantach.
15.01.2019 - Aktualizacja 16.01.2019

1. Podczas misji w kopalni złota "wabik" lub po angielsku GM: Decoy po odnalezieniu wabika Umar zniknął i znalazłem go w innym tunelu martwego, chociaż jeszcze walka z pełzaczami się nie rozpoczęła i skoro był martwy to nie mogłem dokończyć misji, więc obleciałem wszystkie postacie w kopalni i nic mi to nie dało, a że nie miałem wcześniejszego zapisu to ożywiłem go marvinem.
2. Jest też postać w kopalni złota, która powtarza w kółko tą samą kwestię i zapisuje się to w nieskończoność do dziennika, ale nie mam wcześniejszego zapisu i nie pamiętam który to NPC.
3. Garvs lider myśliwych - można się w kółko pytać kim on jest, bo opcja dialogowa nie znika, ale tylko wtedy, gdy rozpocznie się u niego misję Garv's report, którą powinno odebrać się od Geoffa, ale to niżej.
16.01.2019

Misja w porcie HB: Toxic attacker - jeśli przed pójściem do portu pójdzie się do głównego obozu myśliwych i się ich wszystkich wypyta o wszystko, to rozpoczyna się ta misja i nagle się dowiadujemy, że jesteśmy od jakiegoś Geoffa i mamy przynieść raport od myśliwych do niego, a posłaniec który miał to zrobić został otruty przez ogniste topielce, oraz późniejsze wpisy do misji pojawiają się najpierw, bo gdy pójdziemy potem pierwszy raz do Geoffa, wpisy które powinny pojawić się na samym początku, pojawiają się na końcu z uwagi na to, że już mamy późniejszy wpis na początku < xd Po prostu wpisy się mieszają na głupi ryj i misja może się zbugować ale nie musi xdd.
Teraz opisze co mi się stało, ale wam nie musi:
Po odebraniu misji od Garvsa i zrobieniu wszystkiego co kazali poszedłem pierwszy raz do portu i znalazłem Geoffa. Dostałem wpisy do dziennika do misji: HB: Toxic attacker i HB: Garv's report i od razu po zakończeniu dialogu, Geoff mnie zaczepił i oznajmił, że posłaniec nie żyje, ale pewnie dlatego, że minęły już 2 dni od odebrania misji od Garvsa, który nie powinien dawać tej misji i tutaj dodam, że ten posłaniec nigdy nigdzie się nie pojawił pewnie dlatego, że odebrałem misje od Garvsa.
17.01.2019
Jeśli użyje się zwoju światła, to jest efekt używania animacji, ale światło się nie świeci. Runa w przeciwieństwie do zwoju działa.

Czasami muzyka się nie włącza, to samo z graniem na flecie, czy też na wiolonczeli, ale to chyba wina samego gothica
A tutaj najśmieszniejszy bug do tej pory:
Gdy użyje się wiolonczeli, a potem będzie się spamowało LPM lub CTRL, to będzie się ona kopiować w nieskończoność i spadać na ziemie, a co najlepsze, to pozycje tych wiolonczeli wpisują się do wszystkich zrobionych dotychczas zapisów xdd wiolonczele znikają po włączeniu nowej gry i po restarcie gothica
https://www.youtube.com/watch?v=bc6MOVoG_b4
Odpowiedz

Jak ktoś chce do testów czy coś to tutaj dwa zapisy:
Poziom normalny, dynamiczny respawn wyłączony
Pierwszy rozdział, 40h gry, 18 lvl, czeladnik u alchemika, do każdej gildii można dołączyć z buta, większość misji zrobionych, ekwipunek i statystyki pozwalają na rozwinięcie postaci w każdą stronę i zrobić z niej potwora
https://drive.google.com/file/d/10OppUDW...sp=sharing
Pierwszy rozdział, 37h gry, czeladnik do wyboru, około 10 misji mniej niż wyżej i 15 lvl
https://drive.google.com/file/d/12VeY_x_..._oRiq/view
Odpowiedz

Bardzo chętnie ograł bym tego moda. Świetna prezentacja świata, fabuła zdecydowanie wyróżniająca się na tle innych modów oraz daje on wiele możliwości w grze co znaczy że twórcy włożyli w niego ogrom pracy co widać również po czasie tworzenia moda.
Odpowiedz

(24-12-2018, 16:47)Akkarin napisał(a):  Czy w tym modzie da sie zagrać magiem? Jeśli tak to jakimi
Mam aktualnie 80h w grze i gram magiem, więc coś tam spróbuje opisać:

Jak zostajesz nowicjuszem dostajesz szatę w zależności od statystyk(?) co wnioskuje z tego co mi powiedział mag, który przyjął mnie na nowicjusza i dał mi szatę maga wody, a jeśli chodzi o uczenie się run, to możesz nauczyć się je tworzyć z każdego żywiołu, ponieważ w klasztorze są różni magowie, którzy odpowiadają za inne dziedziny magii.
Odpowiedz

98h poziom normalny, dynamiczny respawn wyłączony, 234 questy zrobione, 11 nie zrobiłem(6 questów nie da się zaliczyć - tak jest gra zrobiona), 3 questy zostały w dzienniku do końca gry, ponieważ nie umiałem ich popchać do przodu. Postać zrobiona pod wszystko.
[Obrazek: out.php?i=1231761_gothic-2-screenshot-20....17.13.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości