Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pełny poradnik do Gothic 2NK Returning 2.0 + AB

(05-10-2018, 23:57)Solace napisał(a):  Jeżeli wszystko to napisałeś sam, bez pomocy nikogo to propsy.

Sam napisałem :D

<popcorn>
Odpowiedz

(07-10-2018, 13:38)Hearthstone napisał(a):  
(05-10-2018, 23:57)Solace napisał(a):  Jeżeli wszystko to napisałeś sam, bez pomocy nikogo to propsy.

Sam napisałem :D

Nawet gdybyś nie napisał sam to i tak WIELKIE PROPSY!!!!!!!!!!
Odpowiedz

Jak ktoś chce mieć to w .pdf i ma Operę to klikamy czerwone logo w lewym górnym rogu>Strona>zapisz jako .pdf
Odpowiedz
Wink 

Witam mam problem z AB. Mianowicie wszystko mam ładnie po angielsku tylko umiejętności w drzewku i sekcje dziennika mam po rosyjsku czyli te podziały zaliczone zadania,niezaliczone itp. same zadania są przetłumaczone na angielski. Ktoś wie jak to rozwiązać czy tak już musi być ? Będę wdzięczny za pomoc :)
Odpowiedz

(12-11-2018, 21:19)wojtas65 napisał(a):  Witam mam problem z AB. Mianowicie wszystko mam ładnie po angielsku tylko umiejętności w drzewku i sekcje dziennika mam po rosyjsku czyli te podziały zaliczone zadania,niezaliczone itp. same zadania są przetłumaczone na angielski. Ktoś wie jak to rozwiązać czy tak już musi być ? Będę wdzięczny za pomoc :)
Odpowiedz

(12-11-2018, 21:19)wojtas65 napisał(a):  Witam mam problem z AB. Mianowicie wszystko mam ładnie po angielsku tylko umiejętności w drzewku i sekcje dziennika mam po rosyjsku czyli te podziały zaliczone zadania,niezaliczone itp. same zadania są przetłumaczone na angielski. Ktoś wie jak to rozwiązać czy tak już musi być ? Będę wdzięczny za pomoc :)

Pobierałeś najnowsze skrypty, które nie dawno wydano czy starsze? Bo wiedz, że dziennik ponoć jest po rusku i od pewnego czasu go przetłumaczono, bo wyszły angielskie pliki.
Skorzystaj z tego poradnika, będzie najłatwiej
Aha, i dziennik będziesz miał po rusku, dlatego lepiej od nowa zainstalować, bo jak mówie, od niedawna wyszły na światło dzienne skrypty najnowsze.

[Obrazek: comment_6QF5vikv4fUxxQ5ufs5T0WDpYEXBqEzR.gif]
Odpowiedz

(13-11-2018, 01:43)RoQus napisał(a):  

Pobierałeś najnowsze skrypty, które nie dawno wydano czy starsze? Bo wiedz, że dziennik ponoć jest po rusku i od pewnego czasu go przetłumaczono, bo wyszły angielskie pliki.
Skorzystaj z tego poradnika, będzie najłatwiej
Aha, i dziennik będziesz miał po rusku, dlatego lepiej od nowa zainstalować, bo jak mówie, od niedawna wyszły na światło dzienne skrypty najnowsze.

Wielkie dzięki za pomoc. Miałeś rację najwyraźniej miałem starsze skrypty. Skorzystałem z tego poradnika zrobiłem tak jak tam było powiedziane i wszystko ładnie jest zangielszczone. Jeszcze raz wielkie dzięki !!!
Odpowiedz

Daje repe bo właśnie korzystam z solucji do pustyni, bardzo przydatna i bardzo pomaga i w podstawce i AB. Wielkie pozdro dla Ciebie!

[Obrazek: comment_6QF5vikv4fUxxQ5ufs5T0WDpYEXBqEzR.gif]
Odpowiedz

(14-11-2018, 17:10)RoQus napisał(a):  Daje repe bo właśnie korzystam z solucji do pustyni, bardzo przydatna i bardzo pomaga i w podstawce i AB. Wielkie pozdro dla Ciebie!

módl się by kofik tu nie wparował...
Odpowiedz

nie rozumiem. To dlaczego musze zabic w rozdziale 2 kruka a niektórzy mówili żeby na pustynie iść w 3 rozdziale?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości