Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1] Orcades 2.0 PL

[Obrazek: latest?cb=20160712162410&path-prefix=pl]

Opis modyfikacji:

Orcades opowiada o losach bohatera, który wraz ze swoimi przyjaciółmi wraca do obozu na wyspie. Tuż przy brzegu ich statek zderza się ze skałą. Ostatkami sił bohater dopływa na plażę. Zdaje on sobie sprawę, że wyspa nie jest już bezludna, a obóz wymaga gruntownego remontu. Jego zadaniem jest zwiedzenie wyspy i poznanie jej nowych, szalonych mieszkańców.

Cechy modyfikacji:

• całkowicie nowa fabuła
  • 3 rozdziały (rozdział 1 to około 50% modyfikacji)
  • 28 bardzo zróżnicowanych zadań
  • 3 małe światy
  • około 6 godzin gry
  • mnóstwo zagadek
  • przygodowa gra akcji (tylko poziomy + nauka siły)
  • dużo filmów, ruchów kamery etc.
  • grafika zooptymalizowana przez Freedys Texturpatch (świat, obiekty) i Carnage Graphic Patch oraz tekstury autorstwa Rysy

Screeny:

[Obrazek: 1orcadesj_aarpanw.jpg]
[Obrazek: 4orcadesj_aarpaww.jpg]
[Obrazek: 3orcadesj_aarpaea.jpg]
[Obrazek: 2orcadesj_aarpans.jpg]

DOWNLOAD:

wersja bez dubbingu:

Tłumaczenie zostało wykonane przez White & Red Group.
Odpowiedz

Witam. Mam pytanko, do tego moda był/będzie jakiś dubbing?
Odpowiedz

Tak. W zasadzie jest już na wykończeniu, ale trzeba jeszcze poprawić kilka drobnostek. Jak nie będzie obsuwy, a mam nadzieję, że już nie, to pojawi się w tym miesiącu - w osobnym temacie (bo nazywanie 2.0 tylko dlatego, że to wersja z dubbingiem jest trochę wprowadzaniem w błąd). Także proszę o chwilę cierpliwośći ;).
Odpowiedz

Wow, akurat miałem ściągać z chomikuj z wersją z DE dubbingiem, ale w takim razie czekam z niecierpliwością! Jest szansa, żeby wrzucić od razu na steam'a? Nie ukrywam, że podoba mi sie ten warsztat i jak to wszystko tam działa :)
Odpowiedz

Tak. Będzie to dostępne w tamtym miejscu również.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości