Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co zrobić aby nie zepsuć sobie gry.

Przed wypłynięciem na Irdorath należy wybić mobki pomiędzy klasztorem a knajpą.

Orkowie od końca mostu po posąg zaczynają atakować (albo ścierwojady albo gobliny) i także nas .
Później wszystko wraca do porządku.
Odpowiedz

heh ja sobie spieprzyłem sprawę po zabiciu części bezimiennych orków w kopalni, ani nie mogę popchnąć fabuły bo ork którego mam rozproszyć już nie żyje, tfu na tego returninga czasami się można nieźle zdenerwować :D, tu nawet nie chodzi o to że sobie nie zrobię jakiegoś questa, po prostu nie popchnę fabuły.

EDIT:Naprawiłem błąd żeby nie marnować z 100h gry przywołałem tego orka do rozproszenia (ORC_8208_MINEGUARD) niestety za pomocą marvina.Szkoda że było trzeba ale przynajmniej się da grać dalej.
Odpowiedz

a można wiedzieć po jaką cholerę zabijałeś tych orków?
Odpowiedz

(04-02-2019, 18:36)BishopBS napisał(a):  a można wiedzieć po jaką cholerę zabijałeś tych orków?

No jak myślisz.
Odpowiedz

nie mam bladego pojęcia po jaką cholerę zabijać cokolwiek w nowej lokacji zwłaszcza że nie jest agresywne... więc mi wytłumacz tą magię bo nie wiem...
Odpowiedz

(04-02-2019, 18:49)BishopBS napisał(a):  nie mam bladego pojęcia po jaką cholerę zabijać cokolwiek w nowej lokacji zwłaszcza że nie jest agresywne... więc mi wytłumacz tą magię bo nie wiem...

W nowych lokacjach zabija się mobki, tak gra jest skonstruowana.
Ta magia to exp - słyszałeś o tym?, wybiłem wszystkich orków w mieście również poza imiennymi - bez problemu, tutaj trochę się pospieszyłem ale podziałało.Gdybym zabił go po wysłaniu do herszta to nie byłoby problemu, kwestia nieuwagi.Naprawiłem sobie to tak czy siak.
Odpowiedz

(15-06-2018, 10:31)aazaran19 napisał(a):  JAK NIE POPSUĆ WĄTKU Z MIASTEM ORKÓW.

Po ukończeniu "Mrocznych rytuałów" i uzyskaniu dostępu do Ur-Thrall, pytamy go o Świątynię Śniącego.  Wódz jeszcze nam nie ufa i powie, że to nie nasza sprawa.Teraz trzeba ruszyć zadanie "Zaginieni ludzie ", które daje Garond. Po ruszeniu tego questa  Ur-Thrall będzie miał linię dialogową na temat więźniów. Ten dialog doprowadzi nas do kopalni Orków. 

Czy jeśli popchnąłem zadanie "Zaginieni ludzie" dalej, tj odnalazłem Alberta(?) to wejście do kopalni przepada?
Odpowiedz

Proszę pomozecie mi mam problem z gothic 2 returning 2.0 ab przed rozmową z opiekunem mogłem zapisywać grę ile chciałem a po tym jak z nim porozmawiałem i uciekł od tego momentu nie mogę wgl zapisać gry nawet F10 nie działa pisze nie mozna zapisać stanu gry mam w ustawieniach że mogę zapisywać i gram na trudność gothic proszę pomóżcie
Odpowiedz

Cytat:ŁADUNEK RUDY
to zadanie wykonujemy w r2 ale dostajemy je w r1 i w tym wypadku należy przyjąć propozycję węża bez żadnych negocjacji.U vipera należy wybrać opcję dialogowa niedokończyliście pewnej sprawy.
Rozumiem, że chodzi o zadanie Torba pełna rudy tak? Bo z tym zadaniem mam problem. Pogadałem z wężem i potem poszedłem do snipesa i zaznaczylem że znaja sie z GD zamiast niedokończyliście pewnej sprawy. Wróciłem do Węża i teraz mam znaleźć Alepha w GD. Czy tego questa da się jeszcze normalnie zakończyć? A jeśli nie to czy ma to duży wpływ na główne wątki czy poprostu strace jakies itemy/kasę?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości