Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Płytki aktywujące kamienie druidów.

CHyba upload padł (mapa GD mi się nie ładuje), mógłby ktoś zreuploadować?
Będę bardzo wdzięczny
Odpowiedz

Miałem zamiar grać pod zręczność 1h +łuki, ale z tego co widzę wszystkie są pod siłę. Czy później będą jakieś pod zręczność czy w łuki nie pakować PN?
Odpowiedz

Nie za bardzo do tytułu posta ale ja gram pod zręczność i mam luk i mieczyk 1h na zręczność 230 obrazen 35% niszczenie pancerza klade nawet szkielety co maja po 4k hp mieczem takze da rade
Odpowiedz

Faktycznie nie ten temat, ale dzięki :v
Odpowiedz

Coś obrazki się przedawniły. Ja nie wiem na imgru daj a nie zjebany fotosik.

[Obrazek: VoOtmYh.png]
Odpowiedz

(05-01-2019, 19:23)Murgraht napisał(a):  Coś obrazki się przedawniły. Ja nie wiem na imgru daj a nie zjebany fotosik.

Nie przedawniły się kliknij w pobieranie obrazku i masz.

Te płytki i ich szukanie to jedna z bardziej upierdliwych rzeczy, z mapką ujdzie ale mimo wszystko, równie dobrze mogłyby być w skrzynkach jakichś, u bandytów.
Odpowiedz

w Górniczej Dolinie numerek 8 jest w innym miejscu kawałek dalej mijamy czarnego trola i w lewo az dojdziemy do jaskini w srodku 3 czarne gobliny a numerek 4 w Gd nie znalazłęm z 2 godziny szukalem niestety moze jej nie ma albo tak schowana ze ja jej nie widze
Odpowiedz

Jestem zupełnie nowy i starałem się zrobić wszystko zgodnie z instrukcją, pomimo tego, że jest to szczegółowo opisane i gramatycznie, dla mnie każda pozycja to test i muszę przez godzinę szukać każdej lokalizacji, ty nie uważasz, że to częsty problem, a gra ma problem z nawigacją? Sposobów na znalezienie płytek mam już całkiem sporo, próbowałem, a nawet myślałem o płytki do łazienki panele ltv. I niestety nie znalazłem rozwiązania. Być może nie jest to najtrudniejsze zadanie, ale chciałbym rozwiązać ten problem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości