Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Returning 2.0 Solucja orków PROBLEM

(11-07-2018, 13:18)kalkstein napisał(a):  Też mam ten sam problem, więc jeżeli autor postu znalazł rozwiązanie to prosiłbym podać.

W tym czasie chciałem napisać co ja się dowiedziałem, dla przyszłych graczy, żeby nie zepsuli sobie gry:

Błąd polega nawet nie w tym, że dało się zginąć rannemu orkowi na pagórku Niclasa bo to tylko (albo aż) uniemożliwia nam legalne zdobycie orkowej kuszy i pozbawia kilku misji dających reputacji (na marginesie kody po tym jak zdechnie czy to na rannego czy na już zdrowego nic nie dają, próbowałem, nie ma żadnych opcji dialogowych), ani nawet nie to, że skończyło się misję najemnika orków nie mając 100/100 (choć to też pewnie powoduje komplikacje), tylko, na tym, że przed zamknięciem misji najemnika orków nie odblokowało sobie u orkowego szamana tych misji na odwiedzenie pomników i na zabicie demona na bagnach.

Błąd ten ma zostać naprawiony w wersji 66.3, więc możliwe, że dla przyszłych graczy będzie on nieznany.

Nas może uratują kody na klucze choć nawet gdy wpisałem klucz do kopalni orków i otworzyłem sobie nim bramę to wszyscy orkowie się na mnie rzucili a wchodząc zabiła mnie niewidzialna magia.

Będę próbować z innymi.

Ja zabiłem demona na bagnach przed otrzymaniem questa Mroczne Rytuały od orka szaman w mieście orków i potem już nie mam możlwości "otrzymania" tego questa mimo tego że jakby go już wykonałem. Myślę że błąd do naprawy mógłby być bo czasami się tak zdarzy zwłaszcza w g2 że coś zrobimy przed otrzymaniem questa i skrypt powinnien to wyłapywać.
Odpowiedz

(11-07-2018, 13:18)kalkstein napisał(a):  Też mam ten sam problem, więc jeżeli autor postu znalazł rozwiązanie to prosiłbym podać.

W tym czasie chciałem napisać co ja się dowiedziałem, dla przyszłych graczy, żeby nie zepsuli sobie gry:

Błąd polega nawet nie w tym, że dało się zginąć rannemu orkowi na pagórku Niclasa bo to tylko (albo aż) uniemożliwia nam legalne zdobycie orkowej kuszy i pozbawia kilku misji dających reputacji (na marginesie kody po tym jak zdechnie czy to na rannego czy na już zdrowego nic nie dają, próbowałem, nie ma żadnych opcji dialogowych), ani nawet nie to, że skończyło się misję najemnika orków nie mając 100/100 (choć to też pewnie powoduje komplikacje), tylko, na tym, że przed zamknięciem misji najemnika orków nie odblokowało sobie u orkowego szamana tych misji na odwiedzenie pomników i na zabicie demona na bagnach.

Błąd ten ma zostać naprawiony w wersji 66.3, więc możliwe, że dla przyszłych graczy będzie on nieznany.

Nas może uratują kody na klucze choć nawet gdy wpisałem klucz do kopalni orków i otworzyłem sobie nim bramę to wszyscy orkowie się na mnie rzucili a wchodząc zabiła mnie niewidzialna magia.

Będę próbować z innymi.

(09-08-2018, 19:57)kuba78willk napisał(a):  Witam mam problem polegający na tym że ur-thrall nie chce wpuścić mnie do kopalni a na pytanie o świątyni śniącego odpowiada że sami sobie z tym porardzą mam 66 retoryki jak co i nie wiem co robić dalej :/
Cześć ... Mam to samo, udało ci się to rozwiązać?
Odpowiedz

Kolejność wykonywania zadań u orków tych głównych w returningu zwykłym czy to AB zawsze jest następująca. Bagno w GD, a konkretnie demon(którego przyzywamy księgą). Tylko niestety albo staty ten demon buguje zadanie Mroczne rytuały i nie można go utłuc przed jego otrzymaniem. Następnie kopalnia orków (klucz dostajemy po zabiciu wcześniej wspomnianego demona). W Kopalni zasada ta sama robimy wątek do momentu zabicia kolejnego demona na dolnym poziomie i dopiero potem otrzymamy klucz do ŚŚ. Po Świątyni Śniącego i pokonaniu w niej nekrusa na końcu lokacji oddajemy questa wodzowi orków i ten wyśle Nas do doliny Cieni.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości