Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Returning 2.0 Solucja orków PROBLEM

Witam mam problem polegający na tym że ur-thrall nie chce wpuścić mnie do kopalni a na pytanie o świątyni śniącego odpowiada że sami sobie z tym porardzą mam 66 retoryki jak co i nie wiem co robić dalej :/
Odpowiedz

Pewnie nikt tego nie przeczyta, ale jeśli ktoś miał problem z misjami orków (bo pozwolił umrzeć temu ciulowi) i potrzebuje reputacji z areny (tych 3 orków trzeba będzie pokonać, by jakoś odrobić brak Karrasa) jest na to fajny sposób!!
Gram nekromantą, więc bronie 2h mam na ~30% i przez to walka Ulu-mulu nawet z 1 przeciwnikiem to wyczyn.
Na szczęście trochę pokombinowałem i trzeba to zrobić w ten sposób:
- za pomocą num6 włączamy pochodnię, która prawdopodobnie przez bug w grze działa nawet na broniach 2h
- siekamy tym ulu-mulu cały czas lewo, prawo, lewo, prawo tak by nie było przestojów i animacje się ładnie wykonywały
- orkowie są świetni i zjebani zarazem, praktycznie każdy nasz cios blokują i to należy wykorzystać
- kiedy będziemy śmigać bronią prawo-lewo to ork nie będzie atakował tylko ciągle blokował. Nie zadamy mu żadnych obrażeń bronią, ALE pochodnia powoduje obrażenia od ognia nawet pomimo bloku.
- w ten sposób my sobie śmigamy, ork nie atakuje a hp mu ucieka. Jak będzie miał bardzo mało to mamy wybór:
- chowamy broń, wyłączamy pochodnię i dobijamy go klasycznie lub staramy się go dobić klasycznie z pochodnią, ale jeśli coś pójdzie nie tak to ork dostanie obr od ognia i padnie, a my razem z nim.
Metoda działa najlepiej na ulu-mulu, a słabo na kosturze, więc pierwszych 3 orków wykańczamy właśnie ulu-mulu.
Na Harta metoda oczywiście nie działa, więc jeśli koniecznie chcemy być mistrzami to musimy się podkoxić.
Tych 3 przeciwników starczy na odrobienie straty Karrasa :)
Teoretycznie jest to nadużywanie bugów, ale:
1) chowanie karrasa po krzakach w 1 rozdziale było nie fair
2) magowie walczą nie mięśniami tylko głową :D
Odpowiedz

No ten Twoj sposob z pochodnia dziala nawet lepiej niz sie spodziewalem a ma moze ktos linka jak wyglada cala fabula miasta orkow tak jak Tizgar to opisal i sie przechodzilo z przyjemnoscia
Słuchajcie porada jak przejsc arene orków magiem a wiec wyciagamy nasze ulu-mulu podchodzimy tylem jak nablizej krat i uderzamy wziac na boki Bezi jak wykonuje akcje cofa sie do tyłu ciagle tak atakujcie az Bezi wyjdzie z tego ringu jak tak to przeszedlem na ostatnim orku sie tego dowiedzialem ale dzieki temu uleczylem sie i tego orka poszatkowalem jak wyjdziecie z ringu orkowie nie bd sie czepiac i problem zalatwiony +45 repa u orków

Mam repa u orków 95 ale Ur-Thrall nie chce mnie wpuscic ani do kopalni ani do doliny cienia ani do swiatyni sniacego jakies rady?
Odpowiedz

Nauczyć się czytać i przeczytać odpowiedni temat w którym to jest odpowiedz na twoje pytanie.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Tak teraz wiem ze trzeba wykonac zadanie dla szamana HOSCH Nara ale nigdzie nie moge go znalezc a szukalem wszedzie a szaman przy ich kopalni co mowi ma nazwe wielki szaman orkow juz po klopocie
Odpowiedz

(08-09-2018, 20:36)Krz60bl napisał(a):  Tak teraz wiem ze trzeba wykonac zadanie dla szamana HOSCH Nara ale nigdzie nie moge go znalezc a szukalem wszedzie a szaman przy ich kopalni co mowi ma nazwe wielki szaman orkow juz po klopocie

szaman ktorego szukasz jest za arena - trzeba wejsc w teleport i w jednej z odnóg jest szaman, ale misje z rytuałami trzeba zaczać zanim sie skonczy zadanie najemnik orkow i pojdzie do ur tralla, po pokonaniu dziada na bagnach wysle was do kopalni jezeli macie rozwiniete zadanie z zaginionymi bez wiesci i odpowiednia ilosc retoryki, po misjach w kopalni idziecie do swiatyni, po niej dopiero wysle was do doliny cieni ;p
Odpowiedz

Gdzie jest Stary Miecz Harta bo w magazynie wszystkie skrzynie przeszukałem i ciul niema.
Odpowiedz

Miecz Harta jest dobrze schowany jak wejdziesz do magazynu idz w lewo w rogu albo w prawo nie pamietam ale szukaj bardzo dokladnie i raczej lezy na ziemi nie na skrzyni
Odpowiedz

Mam problem tej samej maści zrobiłem zadania z grogiem dla strażnika, książką i pomnikami od szamana, pobiłem każdego orka na arenie, oddałem głowę dezertera drugiemu strażnikowi. Zapomniałem o orku obok Niclasa i mi umarł, nie mam misji o broni dla wodza ktoś mi powie dlaczego? Mam 120/100 reputacji a wódz nie chce mnie wpuścić do doliny.
Odpowiedz

A FAQ się czytało? czy jesteś kolejnym który myśli ze jego to nie dotyczy?

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości