Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Być jak "Awatar Chaosu" - Droga zrecznosci

(22-05-2018, 16:40)Tizgar napisał(a):  Lekkie aktualizacje wprowadziłem :P zapewne nie ostatnie
Ta sprawa co dyskutujecie opdnosnie questa wynika z faktu ze oba questy maja taka sama nazwę ale nic nie jest zbugowane quest fizycznie istnieje i należy go wykonać, czytaj: rozwiązać sprawę strażników u bengara.

ale nie masz w dzienniku dwóch zdań tylko jedno nadpisane na drugim.  DLa przykładu

- x (zadanie od farima
- y (zadanie od torlofa)

Powinnismy miec w dzienniku te dwa questy a w rzeczywistości mamy tylko jeden

- x (zadanie od farima i torlofa)

Chodzi mi o jak najwieksza ilosc questow w dzienniku, dlatego wykonałem to z sekobem
Odpowiedz

(23-05-2018, 17:50)Psimek napisał(a):  
(22-05-2018, 16:40)Tizgar napisał(a):  Lekkie aktualizacje wprowadziłem :P zapewne nie ostatnie
Ta sprawa co dyskutujecie opdnosnie questa wynika z faktu ze oba questy maja taka sama nazwę ale nic nie jest zbugowane quest fizycznie istnieje i należy go wykonać, czytaj: rozwiązać sprawę strażników u bengara.

ale nie masz w dzienniku dwóch zdań tylko jedno nadpisane na drugim.  DLa przykładu

- x (zadanie od farima
- y (zadanie od torlofa)

Powinnismy miec w dzienniku te dwa questy a w rzeczywistości mamy tylko jeden

- x (zadanie od farima i torlofa)

Chodzi mi o jak najwieksza ilosc questow w dzienniku, dlatego wykonałem to z sekobem

a możesz mi powiedzieć po kiego grzyba ci więcej questów w dzienniku? po za tym nie robiąc questa ze strażnikami tracisz punkt retoryki
Odpowiedz

To tez fakt reto ważniejsze po za tym jest wiele questów jest to błąd samego returna które po zrobieniu znikają permanentnie nie lądują w zakończonych ani nie zostają w aktywnych, np: quest marnotrawny syn czy orez dla gonzalesa.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Oselka dla Briana też chyba. Po prostu lubię mieć jak najwięcej questow w dzienniku. Poza tym okradam ludzi i jakoś zręczność mi nie rośnie. Coś źle robię?
Odpowiedz

(24-05-2018, 10:39)Psimek napisał(a):  Oselka dla Briana też chyba. Po prostu lubię mieć jak najwięcej questow w dzienniku. Poza tym okradam ludzi i jakoś zręczność mi nie rośnie. Coś źle robię?

15 osób +1 zręczność ale musi ci rosnąć statystyka
a przez to że chcesz mieć jak najwięcej q w dzienniku (głupota jak nie wiem co) to tracisz przydatne rzeczy patrz teraz straciłeś retorykę która jest bardzo przydatna
Odpowiedz

Mam 32 retoryki. 1 rozdział. Zrobiłem cześć rzeczy tak w 90%. Jedynie
Mam 32 retoryki. 1r starałem się wszystko dokładnie robić. Po prostu chce mieć jak najwięcej zadań w dzienniku zrobionych i taka droga będę grał
Odpowiedz

bez sensu bo marnujesz też exp.. ale mniejsza
Odpowiedz

W jaki sposób niby Psimek marnuje exp? Robiąc questy? Toż to paradoks jakiś.
Odpowiedz

(24-05-2018, 14:26)Kravis napisał(a):  W jaki sposób niby Psimek marnuje exp? Robiąc questy? Toż to paradoks jakiś.

robiąc quest z czynszem traci exp ze strażników, od bengara, od balthasara, od torlofa i od Corda plus nie ma retoryki (za strażników masz więcej expa niż za czynsz)
Odpowiedz

Może mi ktoś powiedzieć jak ważna jest ta retoryka? Gram na trudnym, mam już za dużo h, aby zacząć od początku i wiem, że zgubiłem kilka pkt retoryki + nie zrobiłem wszystkich myków, żeby wycisnąć max xp. Dodatkowo zepsułem sobie wątek zabójców, ale i tak mam już 20lvl przed dołączeniem do gildii i w sumie nie mam żadnych problemów z rozgrywką, jak narazie idzie gładko, wszystko pada ale ciągle słyszę, że jak coś zepsujesz na trudnym to przerąbane, bla bla bla. Prawda to? Da się ugrać bez retoryki i tryhardu na wszytkie myki typu dodatkowe staty z żywności/osiągnięć i każdy pkt xpa?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości