Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Returning 2.0 — Zbiór save’ów

Posiada ktoś save nekromanty z rozdziału pierwszego wszystko wykonane na hardzie?
Odpowiedz

Ja jestem w trakcie wykonywania wszystkich misji przed dolaczeniem planuje isc w maga wody ale moge podrzucic z tym ze wydalem 40 pkt na zrecznosc i czeladnik Bospera dla 5 pkt zręczności
Odpowiedz

Mam save dla ludzi lubiacych magie pod maga wody lub nekromante na poziom trudny
Wiecej info na priv co i jak zrobione
Odpowiedz

Miałby ktoś podrzucić save z początku 3R/końcówka 2R pod siłę 2H poziom normal/hard. Grałem SŚ, ale straciłem całe dane z jednego dysku, w tym save'y.
Odpowiedz

Siema,potrzebuje save przed zadaniem o demonie w starym obozie bractwa u orków
najlepiej normalny i przede wszystkim pod zręcznosc tak około 67lv już z pustynią,assasynami i wyspą dusz rzecz jasna, chodzi mi tylko o to żeby został ten wątek orków najlepiej, może być też ledwo przed dostępem do kopalni orków
Odpowiedz

Witajcie poszukuje seva z konca 3 rozdzialu poczatek 4 ogarniete miasto orkow, pustynia, dolia cieni i las asasynow palladyn 2h na poziomie łatwym.

Czy ktos bedzie miał pytam bo prawdopodobnie zepsulam gre mam problem z przywolaniem senyaka.....
Odpowiedz

Bedzie ktos tak dobry i podesle seva?
Odpowiedz

Ma kto save z początku 3 rozdziału sś pod 2h, wyuczone kopanie itd, skończone większość questów w tym gildia zabójców i nie rozpoczęta żadna nowa lokacja z returninga? średni, może być też trudny/łatwy
Odpowiedz

Siemka, ma ktoś save ze zbroją od Beneta z 6R i szponem beliara nałądowanym??
Odpowiedz

Siemka, potrzebuje zapisu tak z wczesnego etapu gry. Taki żeby postać była już np czeladnikiem ale przed rozmową z jakimkolwiek myśliwym w ich obozie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości