Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Returning 2.0 — Zbiór save’ów

siema potrzebuje save nekromanty rozdział 2 po udzieleniu info garondowi na temat kopalni , u mnie niestety nie moge grac dalej , w kopalni silvestra nie ma jego zwłok co za tym idzie nie moge odczytac listu i dokonczyc watku glownego , dzine tez ze diega nie ma kolo skrzyn z ruda
Odpowiedz

Cześć.
Potrzebuję sejwa tuż przed bitwą pod farmą Onara do wersji zwykłej bez AB, obojętnie jaki poziom trudności i klasa postaci.
Odpowiedz

Ma ktoś save pod maga wody poziom trudny?
Odpowiedz

ma ktos save 3 rozdzial pod duale?
(18-11-2018, 07:04)MrRed09 napisał(a):  Ma ktoś save pod maga wody poziom trudny?

mam pod normalny 3 rozdzial 64 lvl 600 many jak chcesz
Odpowiedz

Hej ma ktoś save pod zręczność na legendarnym coś koło jarkendaru lub coś koło tego ewentualnie poziom normalny lub inny ? Z góry dzięki
Odpowiedz

Ma ktoś save przed zabiciem sniacego, chodzi o to zeby on tam byl juz
Odpowiedz

(13-11-2018, 09:12)daniel9999 napisał(a):  siema potrzebuje save nekromanty rozdział 2 po udzieleniu info garondowi na temat kopalni , u mnie niestety nie moge grac dalej , w kopalni silvestra nie ma jego zwłok co za tym idzie nie moge odczytac listu i dokonczyc watku glownego , dzine tez ze diega nie ma kolo skrzyn z ruda

jak chcesz to mogę dać ci save z 3 rozdziału na hardzie lv 44 nekro Sakta omen wyuczona
Odpowiedz

Posiada ktoś sava z nekro rozdział 2 najlepiej po pustyni adanosa ?
Odpowiedz

Z góry ci mowie nekro to gówno i moda pewnie nim nie skończysz jak chcesz maga to ogień ale ewentualnie mg ci dać wody 3 rozdział po pustyni po asasynach i wątek orkow została świątynia sniacego
Odpowiedz

(11-12-2018, 10:40)elblawat napisał(a):  Z góry ci mowie nekro to gówno i moda pewnie nim nie skończysz jak chcesz maga to ogień ale ewentualnie mg ci dać wody 3 rozdział po pustyni po asasynach i wątek orkow została świątynia sniacego

Było by fajnie jakbyś podesłał :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości